Wpis z mikrobloga

@Queltas: Nie mam być czego zazdrosny bo w swojej kategorii mohaas wygrałem w CB wszystko co było do wygrania, a same gdy ktoś nazywał mnie sportowcem parskałem śmiechem i prostowałem ;-)
@d4t4: czyli jak Ty czegoś nie lubisz, a inny lubi to znaczy, że on jest amebą? gratulacje!
niech zgadnę, ktoś inny czyta książki, bo to jego hobby, Ty nie czytasz, to czytanie książek to prymitywne gówno dla dzieci?
Nie odpowiadaj, proszę.
@taktosiekonczy: W takim razie czekam na wyniki tego twojego szympansa. Jeśli jest tak jak mówisz, to gratuluję, bo ogromne kwoty pieniężne stoją przed tobą otworem. Jak go nauczysz to mnie zawołaj, chętnie zobaczę jego wyniki.
@d4t4: Obrażasz typa bo gra w gry komputerowe i zarabia na tym 20k $ miesięcznie. Pochwal się co Ty robisz i ile na tym zarabiasz? Jaki sport uprawiasz?
@czup: No tak, czyli to znaczy, że jeśli ktoś wiecej zarabia to może robić wszystko i nikt nie może nawet podać go za przykład grubego sportowca..... Nie bede sie chwalil tu zarobkami, wybacz..
@d4t4: Po prostu nie wiem jak można obrażać kogoś kto zarabia ogromne pieniądze na tym co lubi. Btw dla Twojej wiadomości szachy to też sport.