Wpis z mikrobloga

Sugerowany skład reprezentacji Włoch na dziś w obrazku. Można spokojnie stawiać na awans Szwedów jeśli się sprawdzi. Ventura po 3-5-2 zagranym w Szwecji nie wyciągnął żadnych wniosków. Gra zupełnie się nie kleiła a jedyne szanse jakie Włosi stworzyli były po indywidualnych błędach Szwedów, wątpię ze ci dzisiaj je popełnią mając zapas 1 bramki. Jorginho na regiście nawet bardzo cieszy, bo to świetny cofnięty rozgrywający ale nie bardzo rozumiem komu ma rozgrywać? 2 wysunietych napastników to oczywisty błąd z takimi skrzydłami. We Włoszech aż huczy od rana. Dlaczego nie chce zagrać 4-3-3, z Insigne na lewym ataku i Candrevą (może nawet Bernardeschim) na prawym? Szczególnie biorąc pod uwagę nieobecność Verratiego i fakt że Bonucci jest bez formy i dodatkowo zagra ze złamanym nosem. Coś w stylu 4-3-3 w składzie GK: Buffon, RB: Zappacosta, CB: Chiellini, Barzagli:, LB: Darmian, CDM: Jorginho, CM: Parolo, Florenzi/Gagliardini, LW: Insigne, RW: Candreva, ST: Immobile. Moim zdaniem wygląda to dużo lepiej biorąc pod uwagę że muszą strzelić dzisiaj 2 bramki. A tak to w sugerowanym składzie szykuje się walenie długich piłek od Bonucciego czy Jorginho na 2 napastników przy broniących się Szwedach z wysokimi obrońcami. Good luck with that panie Ventura. Well played.

Jesli tak będą grali to nawet wolałbym żeby odpali. Szkoda mi będzie tylko Buffona który po MŚ chce się z piłką pożegnać, ale nawet jeśli jakimś cudem awansują to i tak ze ślepym Venturą gówno w Rosji ugrają.

#pilkanozna #mundial #mecz
źródło: comment_Z2Z0JzlPnV5wR16jnEWNcEX4pasZ3Cjc.jpg
  • 26
@mat1989: @johnmorra: Nie do końca się zgodzę, gdyby wszyscy obecni gracze Włoch byli w formie to przy odpowiednim ustawieniu Włosi naprawdę mieliby czym postraszyć nawet w kiepskim od lat ataku. Obrona jak zawsze klasa, są nawet młodzi zawodnicy aspirujący do poziomu BBC, problem to jedynie co najwyżej solidne boki obrony, w pomocy mógłby grać Marchisio zamiast Parolo i Verratti przed Jorgino - już mamy 2 formacje obrony i pomocy. Na
@Minieri: Ja mam nadzieję, że nawet jeśli Włosi awansują to Ventura zostanie zwolniony. Wiem, że na to nikłe szanse, ale jakikolwiek inny trener w te kilka miesięcy będzie w stanie zrobić więcej niż ten parodysta. Po bęckach jakie dostały Włochy od Hiszpanii nie wyciągnął żadnych wniosków i powiela te same błędy.
Ciro jest ok, kręci dobre liczby, ale kto obok niego? Gabbiadini, którego spokojnie mógłby zastąpić z pewnością Zaza i już o jeden poziom wyżej podnieść atak Włochów, dlatego słabo. Verratti i Marchisio - oczywiście topka jak dla mnie, ale tutaj w składzie ich nie widzę, dlatego zdania nie zmienię, środek ssie pałkę. Boli mnie też brak Insigne w wyjściowym składzie, który pewnie wejdzie w końcówce (byle tylko nie za późno).
Nie martwię
@Dawidk01: Przy obecnej formie Immobile, Zazy czy Belottiego to Balo jest zupełnie niepotrzebny. Jeszcze rok temu kiedy Belotti dopiero naprawdę wystrzelał, Immobile grał tylko ok, a Zaza kopał się po czole to może nawet i miałby miejsce w reprezentacji, ale nie teraz.