Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning:

Krzyż celtycki – forma krzyża, od wieków znana wyznawcom religii przedchrześcijańskich, w którym czteroramienny krzyż umieszczony jest w okręgu, symbolizującym celtyckie wianki, tzw. ruta. Współcześnie (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół katolicki jako religijny symbol chrześcijan.


Nie jest w Polsce zakazany
bo ma kółko w środku i jest czerwony? no zarzut fest zgłaszaj do prokuratury xD

przyjrzyj się fladze unijnej czy aby nie jest stylizowana na nazistowski sztandar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio, odstaw leki bo masz paranoję


@PajonkPafnucy:
"Ej Mati, jak podmienimy w nazistowskiej fladze swastykę na krzyż celtycki, który wykorzystywali naziści w Norwegii podczas II WŚ, to nikt się nie pokapuje, że jesteśmy neonaziolami!".
rzep - > bo ma kółko w środku i jest czerwony? no zarzut fest zgłaszaj do prokuratury...

źródło: comment_15UOdhWLdf3K1UIYuYULm7IFwT6ravpA.jpg

Pobierz
@PajonkPafnucy: naprawdę tak trudno napisać coś takiego...

jestem Patriotą i popieram Marsz Niepodległości, dlatego strasznie wkurzają mnie naziole itp. niebezpieczne świry podczepiające się pod to piękne wydarzenie. Trzeba zastanowić się jak w kolejnych latach skutecznie usuwać ten margines.

...zamiast wciskać bzdety o "symbolach chrześcijaństwa"? Taką postawą bronisz tych nazioli, tym samym przypinając popierającym Marsz (np. mnie) łatkę ich obrońców, co przekłada się na wizerunek samego Marszu.

Jestem patriotą: szanuję barwy, wieszam
@ediz4: ten komentarz jest także dla Ciebie. Byłbym wdzięczny gdybyś zaniechał łączenia mnie z naziolami - dziękuję.

Tymczasem @PajonkPafnucy odpowiedział mi w pm, wklejam za jego zgodą:

nie mogę odpowiedzieć w tamtym wpisie(chyba trafiłem na czarną u OPa)

Masz rację powinienem tak napisać jak powiedziałeś, zamiast upierać się że symbole nie zakazane mogą być używane.

Nie popieram nazioli ani innych skrajnych świrów, jednak jeżeli nie ma zakazu to mogą się pojawiać