Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
GDZIE POZNAC ZNAJOMYCH? Gdzie moge poznac ludzi? Blagam darujcie sobie odpowiedzi typu "zagadaj do kogos w sklepie", "zagadaj do kogos w autobusie", hurr durr wszedzie mozna poznac ludzi.

No dobra ale ja nie zagadam do obcej osoby o ile nie laczy nas jakas rzecz co byloby pretekstem do zagadania.

Chcialbym sie na cos zapisac, jakies planszowki, taniec, karaoke, spiew, cokolwiek zeby kogos poznac, ale nie wiem co i jak, naprawde nie wiem, ja jestem zagubiony w swiecie, nie wiem jak to wszystko sie odbywa i jak, blagam o pomoc, czy ktos w ten sposob probowal wyjsc z przegrywu? Tam juz moge zagadac bo bede mial punkt zaczepienia, ale nie wiem na co sie zapisac, gdzie, co i jak.

Blagam mirki powiedzcie, ja jestem czlowiekiem ktory cale zycie spedzil w piwnicvy, ja chce korzystac z mlodosci, chce wychodzic ze znajomymi jak normalny czlowiek, chce imprezowac, chce zaznac milosci, chce zaznac bliskosci i seksu, chce po prostu zyc jak normalny czlowiek, pomozcie mi blagam.

#feels #samotnosc #depresja #wychodzimyzprzegrywu #motywacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
  • Odpowiedz
czy na jakieś szachy czy warcaby


@trojpalczastadlonzciasta: kocham te gównorady z wypoka XD Gram w szachy od roku, na większości turniejów na które chodzę większość ludzi się zna i ma swoje własne kółka znajomych, taki przegryw jak OP by stracił 6 godzin na siedzenie samemu na sali a nie by poznał nowych ludzi
  • Odpowiedz
Znajdź sobie jakieś zajęcie.Poszukaj grupy na facebooku działającej w tym temacie.
I najważniejsze wyjdź z domu.

Skąd ludzie mają wiedzieć na co powinieneś się zapisać.
To ty musisz znaleźć to co cię kręci.
To w czym jesteś dobry,.
  • Odpowiedz
GDZIE POZNAC ZNAJOMYCH? Gdzie moge poznac ludzi?


@AnonimoweMirkoWyznania: zapisz się na jakiś sport grupowy. Zaczniesz ćwiczyć z ludźmi to z czasem ich poznasz, zazwyczaj też od czasu do czasu będą jakieś wspólne imprezy albo wyjazdy...

  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania Poszukaj w internecie czy nie ma w mieście centrum wolontariatu (w większym powinno być). Wolontariat to nie tylko chore dzieci i bezdomne psy. Wolontariat to też praca w jakiejś fundacji, przy instytucji kultury, przy jakimś evencie w mieście (np. w warszawie chętnie biorą wolontariuszy do przeróżnych atrakcji sportowych, do chociażby podawania wody biegaczom; do pikników rodzinnych też). Wpisz sobie w google wolontariat i nazwę miasta i pewnie znajdziesz sporo. A
  • Odpowiedz