Wpis z mikrobloga

@ciachostko
1. Tak sobie możesz mówić do kolegów w trakcie waszych wazelinowych męskich spotkań ONR
2. Jak widać twoja reakcja pokazuje tylko, że moje słowa o bezmózgach jednak mają swoje potwierdzenie.

Żywy przykład patopatrioty XDXDXD
@kadves: nie interesują mnie twoje wazelinowe fantazje i nie wiem w jaki sposób powiązałeś mnie z ONR. Przypuszczam, że do każdego tak bijesz piane przez wgląd na nienawiść do pewnych ideologii co sprawia, że twoja obsesja na tym punkcie staje się tym co cię prześladuje. Dajesz temu upust w postaci wypisywanie o twoich oponentach rzeczy z dupy wziętych.

Jeśli ktoś chce umierać za ojczyznę to niech to robi, nic ci do
@ciachostko: Oh, odbicie piłeczki taką dobrą ripostą XDD. Nie jest to nienawiść a MOJA ocena toku myślenia, a raczej jego brak. A dlaczego brak? Bo jeśli ktoś uważa, że pójście na wojnę i poniesienie śmierci za kraj w celu ochrony bliskich, jest świetną opcją to jednak warto by się zastanowić czy osoba trzymająca się takiego zdania nie jest półmózgiem. Umrzeć, "pomóc bliskim" czy jednak przeżyć i na prawdę pomóc bliskim? Owszem
@kadves: i znowu jakieś insynuacje tym razem odnośnie mojego wykształcenia, choć nie masz zielonego pojęcia na ten temat. Bezpodstawne ataki, które nie wiem co mają na celu. Szukasz zaczepki i chwytasz się wszystkiego ale nic merytorycznego tym nie wnosisz.

Rozumiem, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to jest niewykształconym patriotą?, natomiast twoje poglądy świadczą o twoim ponadprzeciętnym intelekcie? (ʘʘ). Kierują tobą dziwne fanaberie.

#!$%@? typie