Wpis z mikrobloga

@kiera1: tak xD paląc flagę tęczową/fejsbuka/Ukrainy to jest wolność i patriotyzm w wykonaniu pOLAKÓW, ale to i tak nic, kiedyś paliliście Żydów (Jedwabne)
@amail: Ja #!$%@?, wiedziałem że twoje wywody to jest kompletne dno intelektualne, ale teraz mnie zaskoczyłeś.

Naprawdę uważasz że każdy uczestnik marszu jest winny spalenia flagi i tragedii w Jedwabnem? :)
@kiera1: Czy każdy Ukrainiec uczestniczący w marszu patriotyczny jest winny temu, że część uczestników popiera UPA? Czy każdy upowiec mordował na Wołyniu?
@amail: Tyle że ja w odróżnieniu od Ciebie nie stosuję odpowiedzialności zbiorowej, i nie obwiniam każdego Ukraińca o popieranie zbrodniarzy.
@kiera1: oczywiście, wiesz, nawet nie każdy upowiec był zbrodniarzem, nie każdy SSmann był zbrodniarzem, byli tacy, którzy mimo należenia do zbrodniczej organizacji nic złego nie zrobili a nie raz zrobili coś dobrego. Ale to wyjątki, podobnie wyjątkami są osoby na MN, które nie popierają mordowania gejów czy muzułmanów.
@amail: Dalej brniesz coraz głębiej w te idiotyczne kłamstwa.

podobnie są wyjątkami osoby na MN, które nie popierają mordowania gejów czy muzułmanów.


Dopisz jeszcze że chcą przywrócić obóz w oświecimiu a będzie komplet! Widzę że już całkiem oderwałeś się od rzeczywistości :)
@kiera1: dobra, wyobraź sobie sytuację, że idę w maju (nie pamiętam którego) świętować niepodległość Norwegii, idę za rękę z chłopakiem, czy coś by mi się stało? oczywiście, że nie. W polsce by mnie chyba zabili.
@amail: Nikt by Cię nie zabił. Sam kilka razy w tygodniu widzę gejowską parę w parku i wiesz co? Nikt ich nie prześladuje bo ludzie mają to zwyczajnie w dupie.

Dlatego te bajki o homofobii, rasizmie itd. wkładam między cztery litery, bo wiem że to wszystko ordynarne kłamstwa.