Wpis z mikrobloga

@FabianekToStulej: No widzisz a ja też się poczułem kiedy ktoś coś wytyka Warszawie "miasto do ktorego zjechala sie podklatkowa patola z calej polski,". Nie wszyscy przyjezdni to patola. Wszędzie się trafi jakaś czarna owca. W czym takim razie Poznań ma być lepszy od Warszawy? Dla mnie samo to zdjęcie jest z dupy... i porównanie Warszawy do Poznania.
  • Odpowiedz
Były jakieś zadymy robione przez uczestników Marszu w tym albo w przeszłym roku? NIE? To wypie#@!Qać z tym kłamliwym gównem z głównej.
  • Odpowiedz
w Poznaniu w pierwszej kolejności to święto Św. Marcina, korowód i rogale a potem jest Dzień Niepodległości nie ma co porównywać, chyba trzeba zaktualizować to zdjęcie bo żadnych zadym nie ma na marszu, prowokatorów wcześniej sie izoluje i patrz nie ma zadym.
  • Odpowiedz
@fifny_szczun: To dlatego że barachło z całej polski przyjeżdza do stolicy, powinniście dziękować Warszawie co roku że każdego 11go listopada jak gąbka wsiąka w nią ten cały syf i szlam i możecie normalnie obchodzić święto w rodzinnych stronach....
  • Odpowiedz
@kukukruku: Niestety wartość rogali z roku na rok spada, jak zwykle bywa przyznawanie certyfikatów (czyli jakiś tam zakazów i kosztów) z czasem niszczy produkty.

Nie rozumiem jak firma robi jednego roku genialne rogale, a następnego jakieś totalne gówno, to tak wygląda jakby cukiernika #!$%@? i on z recepturą odszedł?
  • Odpowiedz