Wpis z mikrobloga

ja p------e mirki wierzcie mi lub nie ale k---a @janusz_pol to nie troll, serio istnieją tacy ludzie. Siedze dzisiaj w pracy wysłali nas do pewnego sklepu żeby zamontować kamery coś przenieść coś dodać - dzień jak co dzień. Ja r-------y na podłodze lutuje sobie kabelki wtem usłyszałem dźwięk zza regału
Matka:- Jeszcze buty trzeba kupić, Adriankowi sie rozklejają tamte
Ojciec:- K---a jak mu sie mogą rozklejać jak on tylko w domu siedzi, k---a mać majtki, spodnie buty koszulki on nic nie ma! Ile on ma lat że za niego to robimy?!
M:- no ale on nie jest pewny siebie wiesz on taki od zawsze był
O: - Pewny siebie, leń śmierdzący, a ty dalej bądź taka i kupuj mu te czipsy, 100 kilo waży siedzi przed komputerem w-------a i na bezrobociu siedzi
M:- Dobra dobra... Czipsy... co jedzenia mam odmówić dziecku
O: - Nie dobra dobra k---a 25 lat ledwo technikum skończył a ostatni raz wyszedł gdzieś to na na urodziny Asi
M: - no on kolegów nie ma
O: - nie ma i mieć nie będzie jak go dalej będziesz głaskać po główce i robić zakupy za niego za własne pieniądze, 25 lat panie boże

no zatkało mnie xD

#pracbaza #przegryw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może ojciec z---------ł na całą rodzinę a matka matkowała w domu i synka s-------a rozpieszczała


@SwagceWindu: z moich obserwacji wynika, że to jest teraz standard. Zastraszająco często ojciec jest wygnany zagranice, a syn skazany na wychowanie przez matke. I to mowie zupelnie powaznie, to sie nie konczy dobrze dla nikogo.
  • Odpowiedz
Według moich życiowych obserwacji większość z przegrywów jest nimi przez swoją właśnie nadopiekuńczą rodzicielke. Większość niedojd znanych mi ze szkoły miała mamusie, które za mocno opiekowały się swoimi "synkami"
  • Odpowiedz
@MMtoMaciek: az mi sie przypomnialo XD brat mial w klasie typka co na lekcje przychodzila jego babcia i siedziala w ostatniej lawce bo wszyscy mu dokuczali xDDDD podobno chwalil sie ze robi w domu za niego zadania XD
  • Odpowiedz