Wpis z mikrobloga

  • 9
@Tytyka co to za tekst, że na biednego nie trafiło?! To jak się dorobiłem na swoje bmw czy on to mamy być jeb*ni bo nas było stać na zakup? Bo ja nie mam innych wydatków, mogę mieć słaby miesiąc i nie mieć na chleb? Ja pierdziele..
  • Odpowiedz
@s0k1: Jak se kupił BMW za 300 kafli to i sobie kupi teraz opony z alusami za 15k, niech się cieszy, że tylko tyle stracił, a nie cały samochód.
  • Odpowiedz
  • 45
@Tytyka niech ci zgnije cokolwiek tam masz z takim podejściem do bliźniego :-) istnieją leasingi, raty, takich aut nie kupuje się za gotówkę, tylko żeby robić koszty, zazwyczaj takie 15k to mega pieniądze nawet dla kogoś kto "niby" jeździ takim autem cebulaku. Wiem co mówię bo sam mam drogą bmw, a to nie znaczy że stać mnie na felgi za 10k czy wakacje raz do roku, po prostu robi mi potrzebne koszty
  • Odpowiedz
@s0k1: Trzeba liczyć siły na zamiary i jak ktoś bierze auto w leasing albo na raty to nie najdroższe za maksymalną kwotę tylko takie, które w przestępnej cenie oferuje przestępne wyposażenie. A potem 15k robi taką różnicę, że nie wiesz czy do końca miesiąca dożyjesz.
  • Odpowiedz
@Komornickus Powiem tak porównałem Anglię (miejscowość w której trochę mieszkałem) same nowe astony Tesla w ch"j nowych premium aut. A Polskę to jak na jakiejś Ukrainie, Rosji stare złomy średni wiek w pl auta to chyba 20lat. Dlatego uznałem, że nigdy nie kupię nowego auta w PL jak w lesie zaraz by ktoś obił ukradł itd. Jak w lesie chory kraj.
  • Odpowiedz