Wpis z mikrobloga

łatwo mi było to wyłapać, bo zostałam zawołana XD dzisiejsza porcja #codziennymizoginizm

Jak doskonale wiemy z prawdomównej ideologii TheRedPill, nie istnieje coś takiego jak miłość a jedynie wymiana korzyści między kobietą a mężczyzną. Mężczyzna chce seksu z ładną kobietą, a ładna kobieta korzyści materialnych i dobrych genów dla potomstwa. Kobieta potrafi kochać tylko i wyłącznie dziecko, które bez udziału mężczyzny nie ma prawa bytu.


źródło

#logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #redpill
  • 45
  • Odpowiedz
#!$%@? jak mnie #!$%@? te #!$%@? stuleje. Mordy sobie wycierają tym co "faceci robią/chcą/myślą". co drugi pustak rzuca tekstami "faceci są prosci, myślą 0/1"

SAMI #!$%@? SĄ PUŚCI.

A o cycku i piździe non stop marzy stulejman co najwyżej.


@Naxster: spokojnie, przed tym też mają zabezpieczenie - zaraz zostaniesz nazwany białorycerzem, betą albo orbiterem xD co ci redpillowcy są #!$%@? to naprawdę brak słów, gardzę jak mało kim, plułbym w mordy
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz:

dokładnie, według nich kobiety są wręcz mastermindami, wygrywają w życie, ciągną z facetów co się tylko da, nie mają uczuć, są zimne i wyrachowane. po co im w ogóle takie podłe istoty w życiu?

I przy tym nie ma dysonansu, by uważać kobiety za istoty głupsze i gorsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Nastruj: Dołożyłbym jeszcze nadmierne używanie słowa "cuck", które swoją drogą jest dobrym filtrem
  • Odpowiedz
MGTOW jeszcze ma jakies resztki rozumu i godnosci czlowieka


@feuer: przecież MGTOW to największe przegrywy, ludzie którzy najpierw naczytali się TRP, ale nic ze sobą nie zrobili to wymyślili sobie że kobiety to śmieci i w ogóle nie będą się nimi interesować, myślą o sobie że są lepsi bo nie ruchają xD to są dopiero przeprane mózgi
  • Odpowiedz