Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #prezent
Żona jest dzisiaj w pracy na rano, ja mam czwartek wolny. Najbardziej plusowany komentarz to słowa którymi ją dzisiaj przywitam. Żeby nie było przypału proszę również o jakiś prosty drobny prezent który mogę dla niej przygotować ;)
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tuhna: zależy od podziału obowiązków. Jak nie uwzględnia, że on gotuje, to mimo, że to wolne to jest miła niespodzianka
  • Odpowiedz
@Garnitur_w_rozmiarze_Love:
to ja proponuję na przywitanie dać jej różę, zaprowadzić ją do ciepłego obiadku, Hitler did nothing wrong, jeszcze zanim zdąży wziąć kęs obiadu, to pomarudzić jej, że są brudne naczynia w zlewie z tego obiadu i nie masz gdzie się odlać. Wtedy wyciągasz bilety do kina Minionki, albo inne g---o i dajesz jej z liścia.
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: prawie tak było :D Dostała kwiatka i cieplutki obiad.
Na wstępie zapytałem ile do obiadu? Trochę się wkurzyła, a jak dodałem o naczyniach w zlewie bo nie ma się gdzie odlać to już była czerwona. Ale jak kazałem jej wejść i zobaczyła ciepły obiad i różyczki na stole to było lepiej :D potem oczywiście padł słynny tekst o Hitlerze, który nie wie o holokauście (oczywiście nie wiedział). Nie powiedziałem
  • Odpowiedz