Wpis z mikrobloga

O jak się na was w-------m, używam mikrobloga i tego co pisze nocna na lekturę poranno kibelkowa, ale to co dziś przeczytałem to już nawet do gówna się nie nadaje.
Ktoś pisze 16 latce o nudesy, szkalukecie 16 bo Hur dur on tak chciał Cię poderwać.
Koleś idzie na p--o z jakimś ziomkiem co mu ktoś tam zmarł, Hur dur alkoholik.
Koleś namawia łaskę do jakiś zabaw łóżkowych a ona nie ma nic przeciwko, Hur dur pewnie k---a.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jestem pewien że nocna to w 70% przegrywy bez pracy które po nocach siedzą na kompie i już im się całkiem p----------o. A szkoda bo chciałem w jakiś piątek z wami posiedzieć.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiedys_Mialem_Fejm: ogólnie wykop to raczej syf, winić można samą budowę portalu. Na takich czanach czy redicie ludki mają swoje deski i raczej siedzą w swoim zamkniętym gronie. Tutaj jest wszystko wymieszane
  • Odpowiedz
@KamilWrona: ziomek, kto poza branżami nocnymi normalnie przesiaduje noc w noc na jakimś portalu albo innych chatach? Studenty, licealiści (albo i nie bo reżim wstawania do budy) i przegrańcy.
  • Odpowiedz
@WAPORWAWE: masz duzo racji, siedze tydzien w miesiacu na nocnej z okazji wykonywanej pracy i wiekszosc wpisow to dla zrzutu-by sie posmiac Wiec nie bierz nocnej na powaznie W tych godzinach mozg nie pracuje na takich obrotach jak za dnia wiec Keep calm...( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KamilWrona: Na dziennej będą Ci moralizować na każdym kroku, ogólnie dużo białorycerzy i normiczne podejście do zycia. Na nocnej jest ściek, ale z tego jest beka no i zawsze Cię poklepią po plecach, sporo głupich żartów i nikt nikomu nie robi koło d--y. Inny klimat, warto czasem wpaść, ale zależy w jakie dni. W weekendy jest spoko, w tygodniu nie ma nawet co czytać :P Musiałeś kiepsko trafić.
  • Odpowiedz