Wpis z mikrobloga

O jak się na was #!$%@?łem, używam mikrobloga i tego co pisze nocna na lekturę poranno kibelkowa, ale to co dziś przeczytałem to już nawet do gówna się nie nadaje.
Ktoś pisze 16 latce o nudesy, szkalukecie 16 bo Hur dur on tak chciał Cię poderwać.
Koleś idzie na piwo z jakimś ziomkiem co mu ktoś tam zmarł, Hur dur alkoholik.
Koleś namawia łaskę do jakiś zabaw łóżkowych a ona nie ma nic przeciwko, Hur dur pewnie #!$%@?.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jestem pewien że nocna to w 70% przegrywy bez pracy które po nocach siedzą na kompie i już im się całkiem #!$%@?ło. A szkoda bo chciałem w jakiś piątek z wami posiedzieć.
  • 33
@KamilWrona WTF, dalej nie mogę zrozumieć, skąd tamten typo miał wiedzieć, że jakaś gimbusiara siedzi po nocy na mirko? Przecież on tylko tak chciał zagadać, fortunnie czy nie to nie mi oceniać. Napisał normalnie, kulturalnie. Zwrot "send nudes" jest znany w całym internecie i ludzie nie mają oporów sobie tak "żartować" np na Twitterze, a ona mu odpisała żeby się zabił i szukała poklasku u reszty, no litości.
@vckm dokładnie, tutaj stwierdzenie "kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów" jest tak prawdziwe...

A najbardziej mnie ogólnie śmieszą rycerzyki piszące pod każdym otagowanym wpisem "CZEMU TAGUJESZ NOCNA JEST". Widuje ich gdy przeglądam rano powiadomienia z tagów. Kiedyś tagowanie na nocnej było - może nie czymś powszechnym, ale nie było pietnowane.
@KamilWrona: Na dziennej usłyszysz,

że nie warto nic nikomu nigdy i nie warto wyświadczać przysług bo wtedy jesteś ruchany w dupe
jak ktoś chodzi na papierosa to co to #!$%@? ma być i jak tak można, ale jak się siedzi na mirko i pisze takie pierodły to jest ok
jak jadłeś mortadele kiedyś to jesteś gnój i biedak i rodzice cię nie kochali
kobieta Gonciarza jest brzydka i aseksualna
jakieś #!$%@?