Wpis z mikrobloga

Na glównej wykopu żenująco głupi i pełen prymitywnych kłamstw i głupot wywiad z jakąś historyk dr Joanną Lubecką na temat Niemiec. Długo można wybierać absurdalne i śmieszne framenty, nadaje się na jakieś znalezisko, ale tutaj daje jeden fragment gwoli podsumowania.

Babka otwartym tekstem mówi: nie mam żadnych dowodów, nie mam dokumentów, ale tak było! Idiotka totalna.

Cały akapit to podłe kłamstwo. Nie było w ogóle żadnego embarga USA dla Niemiec. Zupełnie wyssane a palca bzdury dla nieuków.

https://www.wykop.pl/link/4007229/niemcy-nigdy-nie-poslugiwali-sie-terminem-niemieckie-zbrodnie-robili-to-celowo/

#neuropa #historia #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #niemcy #januszehistorii
P.....j - Na glównej wykopu żenująco głupi i pełen prymitywnych kłamstw i głupot wywi...

źródło: comment_PnWpOzAYNQ7ixOytrbf5UujwgwBZKkAW.jpg

Pobierz
  • 2
@PafnucyMaj:
I jest piekny komentarz podsumowujący to rakowisko:

Znam niemiecki perfekt no i zadałem sobie trochę trudu googlujac po niemiecku hasła:


Niemieckie zbrodnie 2 wojna swiatowa

Niemieckie zbrodnie na Polakach

Nazistowskie zbrodnie jak i rożne kombinacje tych słów, by uzyskać jakieś wiarygodne wyniki.

Kwestia warta wyjaśnienia: jest dużo więcej wyników "nazistwoskich" niż "niemieckich". Wynika to raczej z faktu, iż wszyscy zwykli pisać o owych zbrodniach jako o "nazistowskich". Nie wynika to