Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do dzisiejszego wpisu LINK kontaktowałam się z panią Karoliną. Zamiast rozpisywać się po prostu przekopiuje rozmowę. Są tam informacje dlaczego potrzebują pomocy oraz co potrzebują. Zainteresowanym mogę podać adres :) możemy też zrobić tak, że np. przekażecie mi rzeczy a ja zawiozę je Karolinie, lub jeżeli zaufacie możecie przelać kasę na moje prywatne konto. dam dokładne wyciągi, rachunki itp. Kolejny pomysł podsunięty, że mogę podać adres na pw a zakupy można zrobić przez ezakupy tesco :)

poniżej rozmowa:

Bardzo dziekujemy dla nas teraz kazda pomoc to duza pomoc
Tak jak pisalam chlopcy maja 4 i 6 latek, sa niepelnosprawni. Maja calosciowe zaburzenie rozwojowe.
Chodza.do.specjalnego przedszkola
Bardzo czesto choruja, ja jestem na swiadczeniu z racji opieki koniecznosci ciaglej opieki nad synami. Partner dwa miesiace temu zostal zwolniony z pracy przez ciagle choroby synow i moje.
W zeszlym.miesiacu chlopcy chorowali.na.pneumoki, pare dnk temu na ostre zapalenie oskrzeli.
Ja niestety tez zdrowa nie jestem.
Radzimy sobie jak umiemy ale teraz jest nam ciezej przez ciagle choroby chlopakow i moje, leki ktore co chwila sa kupowane dla nich i dla mnoe
Mnie*
Starszy synek ma padaczke
Ja mam kilka przewleklych chorob.
Z racji tego jak czesto moj stan zdrowia nie pozwala na cokolwiek a jedna osoba nie wystarcza do opieki codziennej nad chlopcami partner nie ma mozliwosci pracowac.
Niestety mlodszy synek budzi sie w nocy jak niemowlak tylko z gorszym krzykiem i placzem srednio co godzine.-dwie
Najbardziej teraz nam brakuje jakich kolwiek warzyw , srodkow higienicznych - proszek do prania , plyn do mycia dla dzieci , pasta do zebow dla dzieci , plyn do naczyn ,
Papier toaletowy
Dla dzieci pilnie potrzebuje leki przeciwbolowe , na goraczke, witamine D i C oraz probiotyk Sanprobi i Dicoflor dzieki ktoremu chlopcy.nie wymiotuja codziennie
Zywnosc nam tez jest potrzebna w szczegolnosci taka ktora nie wymaga lodowki bo mamy taka ktora czesto szwankuje

Bylabym bardzo szczesliwa gdybysmy mieli nowe uzywane bajeczki do czytania bp chlopcy bez tego nie zasna a niestety bajek od dawna nie zmieniamy


Wołam #szczecin #pomagajzwykopem #wykopefekt #pomockarolinie

Jakby ktoś mógł, niech mi wytłumaczy jak działa szlachetna paczka :)
  • 97
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (514)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @pawel_bo @yoreciv @macqooo @midcoastt @mistrz_tekkena @TeflonDon @jabadabadupka @Schaenath @Falsen123 @lathrus @anina_01 @grzeszna @Perlo @die10 @mathix @BochenekMleka @MAMAra @EndriuGolara @Piratez @kostka-smaku