Wpis z mikrobloga

Przyszły w zeszłym tygodniu 4 nowe mordy do pracy w #pracbaza
Młode gnoje lvl 30+
10 , 12 , 15 goście sobie wychodzą na fajka , tak jest od początku.
Przedwczoraj była mega inba gdzie oni poszli kto im pozwolił.
Nie ma takiej przerwy co to za przerwy ?
Jak nie ma przerwy na faja to my dziękujemy i sobie szukajcie innych #programista15k !
Wczoraj trorlolo , ankietki , kto pali , deklaracje.
Od dzisiaj nowe przerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) dla palących .
Chociaż w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo kto mi udowodni że nie palę ? #truestory
  • 69
A to nie powinno przypadkiem działać tak, że jeśli potrzebujesz wyjść i się przewietrzyć, to po prostu wychodzisz?


@wielkibanan: przestań im tego tłumaczyć, ja w zeszłym tygodniu odbyłem tę samą dyskusję. @bialapodlaska78 @ZewPiwnicy i chyba 50% wykopu nie rozumie jak można w pracy odejść od biurka bo się tak komuś chce, czy to na fajkę, na kawę, spacer, do sklepu, na piłkarzyki... Najwyraźniej niektórzy potrzebują żeby decydować za nich czy mogą
A to nie powinno przypadkiem działać tak, że jeśli potrzebujesz wyjść i się przewietrzyć, to po prostu wychodzisz?


@wielkibanan: Tak to powinno działać, ale we wszystkich moich poprzednich pracach, zawsze tolerowano nadmiarową przerwę na papierosa.

@bialapodlaska78 @ZewPiwnicy i chyba 50% wykopu nie rozumie jak można w pracy odejść od biurka bo się tak komuś chce, czy to na fajkę, na kawę, spacer, do sklepu, na piłkarzyki... Najwyraźniej niektórzy potrzebują żeby decydować
@testuser

prosty system: 55 min. pracy przy kompie, 5 min. przerwy. I tak - te 5 min. też powinieneś pracować, byle nie przed monitorem


Tak jak piszesz 5 minut przerwy a nie 5 minut innej pracy więc nie powinieneś pracować w tych 5 minutach.