Wpis z mikrobloga

@Naxster: ale ja to wiem, w małych szkołach gdzie dowalono kolejne rocznik powstał problem taki, że nie mają sal gimnastycznych, żeby pozwolić dzieciakom ćwiczyć. Ale na papierze to wszystko pięknie, Polska wstaje z kolan, dzieciaki odzyskują godność, precz z gedner. Pieprzeni PiS-owcy wszystko zniszczą.
  • Odpowiedz
jasne że robi więcej, problem w tym że wszystko co robi niszczy Polskę. I lepsze było PO które w 8 lat nic nie zrobiło niż PiS które w dwa zrobiło tak dużo: w dwa lata rozmontowali ustrój, rozwalili ustawę programową w szkołach, rozmontowali TK, przejmują sądy, zadłużają na potęgę i podnoszą podatki. Super partia #!$%@?

A w ogóle to dziwne miejsce na partyjny przekaz sobie znalazłeś. Daruj sobie.


@zakola: Ale
  • Odpowiedz
@mopo: jak było PO to faktycznie ludzie myśleli że PiS już gorszy być nie może. I dlatego PiS wygrał, ludzie chcieli zmiany, chcieli się pozbyć tych nadmuchanych mord.

Wtedy wchodzi Kaczyński i Macierewicz i teoria psu w budę. Bo nikt wcześniej nie rozmontował TK, nie kładł łap na niezawisłości sądów, nie obniżył Polskiego Radia i TVP do poziomu frondy.

Z przekazem się zgadzam, tylko znowu kogo wybrać? To jest dramat
  • Odpowiedz
@zakola: w tym momencie przekreśliłeś siebie jako kogokolwiek z kim miałbym rozmawiać na poziomie, określiłeś wszystkich ludzi biorących udział w marszu jako kibolskie bydło, brzydzę się takim podejściem, do you even respect, bro? Z filmiku, który jest dowodem na twoje głupoty nawet nie próbowałeś wybrnąć (a liczyłem, że chociaż napiszesz, że to może fotomontaż albo coś) - piszesz do mnie #!$%@? a sam odbijasz piłeczkę atakując partię przeciwną i generalizując,
  • Odpowiedz
@SzymonCzarownik: czy ja się jąkam? Czy "idź sobie" jest za trudne? Dałem ci kilka postów temu argumenty, poczytaj też cały temat gdzie inni się udzielali. Nie mam zamiaru powtarzać po 50 razy bo ty musisz narobić postów ku chwale partii.
  • Odpowiedz
Wtedy wchodzi Kaczyński i Macierewicz i teoria psu w budę. Bo nikt wcześniej nie rozmontował TK, nie kładł łap na niezawisłości sądów, nie obniżył Polskiego Radia i TVP do poziomu frondy.

Z przekazem się zgadzam, tylko znowu kogo wybrać? To jest dramat że brak jest alternatywy. Ale może mirek wyżej ma rację i głosować po prostu na ludzi, niezależnie od tego jakie mają szanse na wejście.


@zakola: Ale kradli OFE,
  • Odpowiedz
@Ranger: ale o co tak naprawdę chodzi? rząd nie ma swoich pieniędzy, bo to są pieniądze zagrabione obywatelom w postaci różnego rodzaju danin. grafika, którą wrzuciłem mówi o ignoranctwie/poziomie intelektualnym wyborców PISu.
  • Odpowiedz
@Ranger: odpowiedź 'nie wiem' jest jeszcze bardziej godna pogardy


@byynajmniej: > Kukiziaki mają więcej rozumu bo co? Bo odpowiedzieli "nie wiem" ?

@dlugi_: No tak - mają więcej rozumu, bo są świadomi, że nie wiedzą z jakich podatków to jest finansowane. Pierwsze dwie odpowiedzi wykluczają się, bo przecież nie JA SAM finansuję tę zapomogę, ani z podatków które są płacone
  • Odpowiedz