Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że dobro powraca!

Ostatnio na jednej z grup #szczecin zobaczyłam prośbę o pomoc w postaci jedzenia. Stwierdziłam że napiszę mimo iż jestem przed wypłatą. Pani okazała się być bardzo miła i mówiła że sama przyjedzie po to jak dzieci (dwójka dzieci niepełnosprawnych) będzie w przedszkolu. Oczywiście ja w tym czasie będę w pracy więc pojechałam dzisiaj rano przed pracą. Zawiozlam mleko, herbatę kakao, jakieś mięso, kaszę itp. Dwie reklamówki.

Wyszedł partner tej dziewczyny. Widać normalny chłopak. Widać że się nie przelewa. Dziękował bardzo. Miałam w sumie dreszcze i łzy w oczach widząc wdzięczność za te kilka produktów.

Warto pomagać!

#pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #dziendobry
  • 89
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Dla tych ludzi jak i dla mnie jestes Wielka ...osoba z duzym i dobrym sercem, a pamietaj wszystkim nie dogodzisz, jak bys nie pomogla , bylo by dlaczego nie pomoglas ..a teraz jak napisalas ze pomoglas to grad uwag ze chcesz sie pochwalic , ze masz jakis interes w tym , ze szukasz atencji, rozglosu...tak to niestety jest z nami z ludzmi...jestesmy az ludzmi czy tylko...odemnie CHAPEAN BAS
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: Sama widzisz ze gdybys sie nie sparzyla na nich to bys dalej im pomagala. Dorota jest jeszcze przed takim wydarzeniem ktore moze je ominie i dalej bedzie bezposrednio pomagac. A w tej Twojej historii dalej cierpia niewinni, watpie by ten uposledzony mial dobrze z matka alkoholiczka.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: nie chce mi się szukać ocb w waszej dyskusji, ani oceniać opisanego przypadku, ale tak ogólnie, to idiotyczny mit, że jak żulowi dasz pasztet,a nie 5 PLN, to lepiej. Nie lepiej. Żul też jeść musi i właśnie dostał zagrychę i nie musi wydawać hajsu, który zbierze od innych naiwnych i bilans jest zerowy: żul nadal łazi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu ja w przeciwieństwie do ciebie nie chwalę się tym co robię dla innych by zdobyć atencję. A jak pomagam to na pewno nie wyciągając stare gówno z lodówki tylko wprost daje gotówkę. Lol


@michalinka123: No to bardzo inteligentnie. Dać gotówkę komuś kto może:
a) żebrać, bo go zmuszają
b) być menelem
c) być nierobem i żyć z żebrania

PS: Zajrzyj w swój profil i zobacz jaką jesteś atencjuszką, a gówno
  • Odpowiedz
@michalinka123: Powiedz mi co jest złego w daniu komuś 20zł czy jedzenia o wartości 20zł? Chociaż z tego co widzę, to oddała jeszcze większość swojego jedzenia, żeby komuś pomóc. Czaisz? OPka sama głodna pewnie siedziała, bo komuś pomogła.
Czy ktoś kto ma 10 milionów na koncie i da biednemu tysiąc złotych zdobył się bardziej na poświęcenie od kogoś kto ma 5zł i odda komuś 5zł? Ogarnij się i pomagaj innym jak
  • Odpowiedz