Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wielu z nas marzy/marzylo aby miec laske 10/10, wiecie - nieprzecietna uroda, mega walory, doslownie modelka. takie ktore widujemy tylko w jpg. ile to razy w myslach wyobrazaliscie sobie ze zdobywacie taka panne, i.......co dalej?

przyjmijmy ze jestescie przecietnym facetem, bez grubego porfela, wygladu fitnesiaka, z malym siusiakiem. jakims cudem jestes w zwiazku z taka panna. i co jej mozesz zaoferowac? i ile z toba wytrzyma? takie laski potrzebuja ciaglej nieustannej atencji. wiesz, dzis przysylasz jej kurierem ogromne bukiety roz z bilecikiem, jutro zabierasz na wypad do pragi. wieczorem jecie kolacje u amaro a rano robisz jej eko sniadanie z jarmuzem.

takie laski oczekuja ze codziennie beda zdobywane, masz ja bawic, nie moze sie nudzic. twoje cialo ma byc zadbane i muskularne, masz miec zawsze nienaganna fryzure, ubierac sie ze smakiem, umiec ja rozbawic kiedy tego potrzebuje itd itp. zastanawialiscie sie co byscie zrobili majac taka panne? hajs by lecial jak woda w kiblu z zepsuta spluczka, wykonczenie nerwowe itd. do tego fakt ze dzien w dzien stado ogierow sie na nia napala, gdziekolwiek - sklep/silownia/spacer. ciagle spojrzenia, w klubie proby podrywu. albo to znosisz albo sie wkurasz jeszcze bardzije. szansa ze bedzie ja podrywal ktos bogatszy/przystojniejszy/z wiekszym siusiakiem od ciebie jest olbrzymia.

wiec musisz to albo olac albo dawac jej jeszcze wiecej. wyjazdy, wypady do nowych knajp, itd itp... bo przeciez strzeba wrzucic nowe foto na insta/snapa.

fuck this shit.

ja bylem w tym pociagu i wysiadlem, to nie na moje nerwy.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 58
  • Odpowiedz
@Bachal: przez przypadek do ciebie napisalem akurat. Zgadzam sie z tym, ze nie nalezy jej sie, ale musze dodac, ze choc jej sie nie nalezy, to korzysta, bo ma taka mozliwosc. Tylko glupiec nie korzystalby z takich mozliwosci.
  • Odpowiedz
@Twojbratmirko: A nie no to jasne i oczywiste, jestem człowiekiem pragmatycznym i uważam, że jak ktośma tylko dupe do sprzedania (za dobrą cenę), to własnie ją powinien sprzedać. Ale sam nie kupiłbym dupy dla samej dupy bo to żadna inwestycja.
  • Odpowiedz
@Twojbratmirko: tobie też redpill wszedł trochę za mocno. Nie skreślam redpilla bo są tam też mądre rzeczy, ale branie na ultra-poważnie WSZYSTKIEGO, co tam jest napisane skutkuje postami takimi jak ten, pełnymi mizoginii i frustracji.

Tak się składo że byłem w związku z modelka w 2010 roku, ona 5 lat później została miss dość dużego miasta więc załóżmy że było to te mityczne 10/10. I co? I nico, normalna laska z
  • Odpowiedz
Czasem wracam do domu i mam hotel ze spa - masaż, świeczki, sztuczne płatki róż, peeling i kąpiel. Czasem mam super śniadanie :) innego dnia zabierze mnie do fajnej knajpki. Raz on zapłaci raz ja. W zamian kupię jakąś fajną bieliznę, zrobię dobrą kolację.


@CigarettesAfterSex: xD
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: nie widzisz głębszego dna.. on się stara, robi Ci w domu spa itd. a Ty tylko możesz kupić fatałaszki i rozstawić nogi.. weź trochę zadbaj o niego.. w tym wszystkim jesteś tylko Ty i Ty, wszystko dla Ciebie, nawet jeśli to Ty coś robisz.. sszkoda chłopa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@?, prawda jest taka, że ładna dziewczyna często chętnie by poznała normalnego chłopaka - znaczy się nie przegrywa ale takiego typowego Marka - tylko, że tacy nie mają śmiałości zagadać do ładnej panny "bo i tak nie mam szans" i laseczka jest skazana na wybór między ordynarnym sebkiem albo jakimś cynicznym samcem alfa, który ją wyrucha i zostawi.
  • Odpowiedz
AgresywnyNarrator: Zasadniczo masz rację. Dlatego laski 10/10 ze stylizacją ala gwiazda instagramu to jeden wielki rak i trzeba być w wieku licbazy, żeby pragnąć związku z kimś takim. Prawdziwym złotem są ładne laski które mają #!$%@? na pindrzenie się.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania: Gówno nie prawda. Jestem przeciętnym facetem. 181cm 72kg taki 6/10, zero siłowni i jakoś mam kobietę 10/10, z ktorą mam dziecko. Jesteśmy ze sobą już 6 lat. Zarabiam też przeciętnie ok 3k. Gram dalej w gierki na PC czasami po 3-4h. Da się? :) Wystraczy dbać o siebie, schludnie ładnie wyglądać, uwierzyć w siebie i czasami trochę powalczyć o tą jedyną:) Nic samo do nas nie przyjdzie.
  • Odpowiedz