Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wielu z nas marzy/marzylo aby miec laske 10/10, wiecie - nieprzecietna uroda, mega walory, doslownie modelka. takie ktore widujemy tylko w jpg. ile to razy w myslach wyobrazaliscie sobie ze zdobywacie taka panne, i.......co dalej?

przyjmijmy ze jestescie przecietnym facetem, bez grubego porfela, wygladu fitnesiaka, z malym siusiakiem. jakims cudem jestes w zwiazku z taka panna. i co jej mozesz zaoferowac? i ile z toba wytrzyma? takie laski potrzebuja ciaglej nieustannej atencji. wiesz, dzis przysylasz jej kurierem ogromne bukiety roz z bilecikiem, jutro zabierasz na wypad do pragi. wieczorem jecie kolacje u amaro a rano robisz jej eko sniadanie z jarmuzem.

takie laski oczekuja ze codziennie beda zdobywane, masz ja bawic, nie moze sie nudzic. twoje cialo ma byc zadbane i muskularne, masz miec zawsze nienaganna fryzure, ubierac sie ze smakiem, umiec ja rozbawic kiedy tego potrzebuje itd itp. zastanawialiscie sie co byscie zrobili majac taka panne? hajs by lecial jak woda w kiblu z zepsuta spluczka, wykonczenie nerwowe itd. do tego fakt ze dzien w dzien stado ogierow sie na nia napala, gdziekolwiek - sklep/silownia/spacer. ciagle spojrzenia, w klubie proby podrywu. albo to znosisz albo sie wkurasz jeszcze bardzije. szansa ze bedzie ja podrywal ktos bogatszy/przystojniejszy/z wiekszym siusiakiem od ciebie jest olbrzymia.

wiec musisz to albo olac albo dawac jej jeszcze wiecej. wyjazdy, wypady do nowych knajp, itd itp... bo przeciez strzeba wrzucic nowe foto na insta/snapa.

fuck this shit.

ja bylem w tym pociagu i wysiadlem, to nie na moje nerwy.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 58
@AnonimoweMirkoWyznania taki charakter egzaltowanej księżniczki nie ma dużego związku z wyglądem 10/10. Możesz taką trafić nawet jak wygląda 2/10. Mamy obecnie erę #!$%@? umysłowego i wmawianie np. spasionym tucznikom że też są piękne. Jest potem taka głupia karyna 105 kg przy 162 wzrostu i naprawdę myśli że jest piękna i należy się jej biznesmen z dochodami 40k na miesiąc za sam wygląd (iks #!$%@? de)

Modelki to kobiety jak każde inne. Czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale kolega wie, że dla ciebie ona mogła być 10/10 a dla innego mireczka będzie tylko 4/10?

Poza tym tak jak wskazywali ci inni nie każda dziewczyna taka jest, że potrzebuje ciągłego zdobywania itd. Nie mówiąc już o tym, że często problem też tkwi w tobie tj. od razu traktujesz siebie za gorszego, który właściwie nie wiadomo czemu jest z taką laską. A to na pewno nie działa korzystnie na