Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Rzadko gram na maszynach, może by sie uzbierało 10 razy w życiu, głównie na imprezach jakies niewoelkie sumy.Wczoraj po kłótni z różowym wyszedlem z domu pojezdzilem z kumplami, jakies piwka no i przypadkiem sie napatoczyl. Akurat moj wuja stary hazardzista sobie pykał. Pomyslalem ze zrobie na zlosc różowej, przejebe stówke, wysle jej fotke ze gram i ze przegralem duzo. Debil ze mnie ale #!$%@?. Niestety tsk sie zdążyło ze wuja tak mnie pokierowal ze mi to nie wyszlo i wpadły 2 koła ( ͡ʖ̯€) Dalem wujasowi 50 zł bo akurat tyle bylo w,maszynie a po reszte ide dziś. Nudzi mi sie wiec pomyslałem ze sobie kupie troche atencji na Mirko...tak widze kazde #rozdajo . Brac udział mogą wszyszy urzytkownicy oprócz zielonek i @ospen . Pozniej mi powieccie o co chodzi z tym mirko random. Czas do dzis do 21.-Do wugrania pisont zlotych i 2 ciastka swojej roboty których główny skadnik to DP Passion On . #pdk. #wygryw #hahard
Krychu1212 - #rozdajo
Rzadko gram na maszynach, może by sie uzbierało 10 razy w życiu...

źródło: comment_2qjX6syPp34DeN32A6XgW0BhvQKPuQgI.jpg

Pobierz
  • 47
tsk sie zdążyło ze wuja tak mnie pokierowal


@Krychu1212: Wieczna beka z debili, którzy wierzą w istnienie sposobów na maszyny i że jest w nich co innego oprócz prostego systemu losującego xD Równie dobrze możesz sobie rzucać kośćmi i wyrzucać do śmietnika 5 zł za każdym razem jak wypadnie coś innego niż 6, ale nie "tera nie daje bo już dała", "ta dawno nie dała to tutej da", "wuja pokierował" itd.
Wieczna beka z debili, którzy wierzą w istnienie sposobów na maszyny i że jest w nich co innego oprócz prostego systemu losującego xD Równie dobrze możesz sobie rzucać kośćmi i wyrzucać do śmietnika 5 zł za każdym razem jak wypadnie coś innego niż 6, ale nie "tera nie daje bo już dała", "ta dawno nie dała to tutej da", "wuja pokierował" itd. ile ja tych debilizmów w życiu słyszałem to głowa mała