Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak wszyscy sie chwala ile to nie poruchali na #tinder a ja po 8 miesiącach codziennego uzytkowania mam 14 par, większość nie odpisała w ogóle na moje powitanie inne piszą po miesiacu ja im odpisuje i czekam kolejny miesiąc xd Miało być wyjście z przegrywu a uświadomiłem sobie ze jestem w gorszej sytuacji niż myślałem. 22 lata na karku a ja nawet nie trzymalem dziewczyny za rękę xd Powoli zaczynam sie brzydzic kobiet, czuję sie przy nich coraz gorzej. Chyba to najsilniejsze uczucie #!$%@? od początku mojego życia. Z jednej strony nie lubie zadawać sie z kobietami bo odrzucenie sprawia mi ból a z drugiej strony porzadam kobiet. To jest jak narkotyk. Czuję sie jak ciężko chory. To chyba punkt zwrotny w moim życiu. Czuję ze jesli nie zalatwie tej kwestii to wykituje. Ide na roksy. Chociaż wiem ze nie do końca mnie to uszczesliwi bo jest to dla mnie upokarzajace płacić za seks, muszę to zrobić. Trzymajcie kciuki, bracia w #!$%@?
#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Może odpuść internet i zacznij wyłazić gdzieś. Spróbuj może połazić po sklepach i tam nabieraj skilla, przynajmniej Cię nie #!$%@? dziewczyna( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie myśl o dziewczynach jak o boginiach, tylko jak o normalnych ludziach. Pomyśl o tym że każdy ma swój gust, jak tobie może się nie podobać dziewczyna, tak i też Ty możesz się nie podobać( ͡° ʖ̯ ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: podejrzewam, że po roksie nie poczujesz się lepiej.. ponadto nabierzesz ochoty na wincej seksu, a będziesz miał problem z jego 'pozyskaniem' po za roksą.. wyjdź ze #!$%@? zmieniając mentalność.. piszesz jakby laski były z innej planety, a to zwykłe osobniki tylko zamiast pędzla mają dziurę xD