Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dieta #mirkokoksy #pytaniedoeksperta
Mirki jak przytyć? Nienawidzę swojego kościstego wyglądu i chciałbym to zmienić. Jem wszystko jak leci, a pomimo tego nadal 60 kg przy 184 cm. Iść z tym do specjalisty?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
  • 27
@nophp: @AnonimoweMirkoWyznania: @Rihter:

To jest bullshit że nie możesz przytyć - oznacza to tylko tyle ŻE JESZ ZA MAŁO. I wstrzymaj się z komentarzami że ile to ty nie jesz, bo ja sam zapewne w dzień jem tyle ile ty przez 3-4dni.
Jeden żeby tyć potrzebuje 3000 kalorii inny 5000, ale każdy jeżeli dostarcza więcej niż wymaga jego zapotrzebowanie będzie tył kropka
@IntruderXXL: Gówno wiesz. Ja od przynajmniej 10 lat jestem za chudy do swojego wzrostu i nic z tym nie mogę zrobić. Nawet jakbym dziennie jadł tyle ile przez cały tydzień. Nic to nie da. Kreatyna i inne wspomagacze również nic nie dają. Po prostu takie DNA i nic z tym nie zrobisz. Jedyne pocieszenie jest takie, że na stare lata, po 40-stce moge przytyć.
Gówno wiesz. Ja od przynajmniej 10 lat jestem za chudy do swojego wzrostu i nic z tym nie mogę zrobić. Nawet jakbym dziennie jadł tyle ile przez cały tydzień. Nic to nie da. Kreatyna i inne wspomagacze również nic nie dają. Po prostu takie DNA i nic z tym nie zrobisz. Jedyne pocieszenie jest takie, że na stare lata, po 40-stce moge przytyć.


@nophp: Stary to na co ty czekasz? Już
@IntruderXXL: Widać, że nie masz pojęcia z czym ja mam styczność i autor tego tematu ale przecież na wykopie sami znawcy. Byłem u lekarza i usłyszałem tylko tyle, że to normalna waga jak na ten wiek i nawet specjalne leki nic z tym nie zrobią. Łatwiej grubej osobie jest schudnąć niż chudemu przytyć. Nie na wszystko są lekarstwa, a sugerowanie sterydów, czy innych tego typu środków to głupota.
. Ja od przynajmniej 10 lat jestem za chudy do swojego wzrostu i nic z tym nie mogę zrobić. Nawet jakbym dziennie jadł tyle ile przez cały tydzień. Nic to nie da.

@nophp: Powiem to może dosadniej bo chyba nie rozumiesz. Jeżeli wierzysz w to co napisałeś to jesteś po prostu DEBILEM albo CYMBAŁEM. Przepraszam ale prościej nie potrafię napisać.
@IntruderXXL: Potwierdzam. Chociaż od samego jedzenia to chyba się głównie bęben zrobi. Ja 2 lata temu miałem 60kg przy 185cm, teraz 78kg (ze 2 miesiące ćwiczę i miesiąc się #!$%@?, ale z zachowaniem bilansu kalorycznego). Regularne treningi na siłowni i ponad 3,5 - 4kcal dziennie potrafią zrobić robotę. Jakieś 8% BF więc to nie sam tłuszcz. Ale szkoda szczempić ryja, materiałów na yt od #!$%@?. No i to myślenie, że bez