Wpis z mikrobloga

@mateush92: na co dzień piszę w embedded C/C++. To moja pierwsza apka napisana w Kotlinie na Androida.
@valencianista: jesteś 18 pośrod 42 osób które wykręciły wymaganą ilość lapów. W przypadku LMP dochodzi 104%. "Serwer: PRO/SEMI/AM" uwzględnia również ilość zakwalifikowanych LMP na serwerze SEMI.
"Do lidera" zmienia się na "Do Pro/Semi/Am" w zależności od zajmowanego miejsca.
A twój dziwny czas w 2 sektorze to bug xD 1 min wyleciała przy formatowaniu
@Erus okay, dzięki za wyjaśnienie. Jeszcze jedno, w klasyfikacji jestem 22, a w ogólnym czasie 23/87. Podejrzewam, że apka bierze dane gdzie może być kilka czasow per kierowca( gdy ktoś kręcił kółka dwoma autami). Wiem bo na serwerze pokazało mi ze wykręciłem 23. Czas, a na liście ptrakera jestem 22.
@valencianista: jeśli chodzi o rozbieżność między kartami, to wynika z tego że w międzyczasie odświeżyłem :( Apka parsuje HTMLa z pro.acleague.pl/semipro.acleague.pl. Niestety rackservice nie udostępnia publicznego API z czasami.
@Erus: To bardzo fajnie Ci to wyszło - przynajmniej tak wygląda na screenach :P
Ja w C++ przeklepałem prawie trzy lata i zmigrowałem do full stack web developmentu (ʘʘ)
@mateush92: Dzięki :) Póki co będę próbował zaimplementować propozycje AdMoca odnośnie wyglądu (1 screen), jak się nie uda to w najgorszym przypadku zostanie tak jak jest :(
Wcześniej dziabałem w PHP, Railsie, jQuery, Coffee, coś tam w WinFormsach i skończyłem w C++ (,)