Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak szukać i gdzie znaleźć jakąś biedną Ukrainkę która zaczyna życie w Polsce?
Ja jestem 23 letnim stulejarzem, mam dobrą pracę i zarabiam 3.5k na rękę, noszę fajne ciuchy, mam dobrą prezencję, perfumy, jedynie auta brak ale pracuję nad tym. 6/10 z wyglądu, wysportowany, lekko umięśniony bo siłownia.
Żeby nie brzmiało tak kolorowo to jak wspomnialem - jestem stulejarzem, bardzo nieśmiałym jeśli chodzi o stosunki z kobietami, nigdy nie byłem na randce i nawet nigdy się nie całowałem także 0 doświadczenia here. Nie mam też znajomych i w sumie życia towarzyskiego poza pracą.
Ukrainki ponoć są wyrozumiałe i takie bardzo kobiece według starego wzorca kobiety (wierne, oddane facetowi), dlatego myślę że nie miałbym przy niej oporów z moim brakiem doświadczenia. Boje się startować do dziewczyn bo mam 0 doświadczenia z kobietami co jest żałosne i powodem mojego wstydu i braku jakichkolwiek działań by to zmienić (boje sie ze wyjdzie na jaw).
Czy na #tinder jest sporo Ukrainek? Czy łatwo z nimi angażuje się relacje? Lecą na Polaków?
#badoo #podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki #tfwnogf #ukraina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 30
  • Odpowiedz
Różowy: Mam kilka znajomych studentek z Ukrainy - wszystkie mają bogatych facetów z zagranicy, mieszkających w Polsce, sporooo starszych od siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podczas rozmowy o związkach, mówiły mi, że nic nie robią w domu ani nie gotują, bo "są młode, studiują i nie będą siedzieć w domu, a facet musi to zrozumieć".
Na Polaka-robaka ze średnią pensją nawet nie spojrzą. Takie światowe EUROPEJKI, co
  • Odpowiedz
@Esubane: No dokładnie, ale co niektórym wykopokowym poebom tego nie wyklarujesz. Szczególnie chodzi mi o tych wychwalających te kreatury pod niebiosa. Dla mnie taka Karyna to jest dobra na raz, ale na dłużej? Wolne żarty( ͠° °)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrobisz jak uważasz, ale przestrzegam i odradzam. Ukrainki są cwane, przebiegłe, a Ty jako Polak jesteś dla niej bardzo często odskocznią i przepustką do lepszego świata. Znajomy z mojej pierwszej poważnej pracy był przez 1,5 roku związany z dzieciatą Ukrainką. Do dzisiaj się nie może pozbierać psychicznie, a to typ takiej ciepłej kluchy, misia i białego rycerza, bardzo się zaangażował i zakochał w niej autentycznie, mimo że ostrzegałem, bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spoko, ja mieszkam w Niemczech i mam sąsiadów małżeństwo z Ukrainy. On pracuje po 12 h dziennie, ona siedzi w domu, koleś ją wozi wszędzie, nosi jej torebeczkę, otwiera drzwi, czy dobrze się domem zajmuje to nie wiem, ale ostatnio #!$%@?ła pół jego pensji na jakieś kosmetyki xD Ogólnie taka księżniczka z zadartym nosem, podejrzewam że za chwilę znajdzie sobie jakiegoś bogatszego Niemca, bo na wielką miłość to mi
  • Odpowiedz