Wpis z mikrobloga

@ryszard23: a mi szkoda Nexusa 5, który mi niedawno zaczął zdychać :( Miałem go sam, potem dałem go mamie. Może nie miał on zachwycającej kamery i baterii, ale do tej pory #!$%@?ł na poziomie dzisiejszych flagowców
  • Odpowiedz
@Tarec: Zgadzam się, że telefon jest do tyłu jeśli chodzi o wersje Androida. Nougat został wdany rok temu, więc pisząc "wszystkie" miałem na myśli wszystkie przez jakieś pierwsze dwa lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wersja nowego androida byłaby mile widziana i Nougata bym chętnie przyjął zamiast obecnego 6.0.1.

Nigdy natomiast nie chciałbym *najnowszego* systemu, bo z mojego doświadczenia na innych systemach są często z nimi jakieś problemy / niedoróbki.

Mówimy o nowych funkcjach / bajerach. A przecież telefon powinien być kupowany z myślą o zastosowaniach. Inne dla dzieci, inne dla pasjonatów technologii, inne dla starszych ludzi. Ponieważ traktuję telefon bardziej jako narzędzie pracy zależy mi przede
  • Odpowiedz
@kucyk gratuluję zakupu, sam bym zakupił, gdyby było mnie stać. Jak np. FaceID, gdy telefon leży na biurku i chcialbym go odblokować? Trzeba patrzeć na niego na wprost?
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Tu się zgadzam. Pamiętam, jak kiedyś na LG L90 żony zrobiłem update do androida 5.0.1, gdzie spieprzyli zarządzanie pamięcią - mieli to naprawić w następnym updacie, ale w końcu nie wypuścili go w ogóle. Lepsze jest często wrogiem dobrego. Ale to jest też niestety wina tego, że każdy producent pisze swoją nakładkę, obsługując naraz nieporównywalnie więcej urządzeń niż Apple, stąd takie zamiłowanie wielu ludzi do czystego androida.
  • Odpowiedz
@Smartek: nie musisz na niego patrzeć wprost przy normalnym odblokowywaniu, ale jak leży na biurku prostopadle do twojej twrzy, to raczej musisz go wziąć do ręki, chyba, że się nad nim nachylisz
  • Odpowiedz
@FELIX90: przycisk jest absolutnie zbędny, na ta chwile jedyne co mi nie leży to rozmiar po przesiadce z plusa, wysokość jest identyczna co jak u Plusa, tylko szerokości mu brakuje trochę
  • Odpowiedz
@tychuss: Jak te babcie - a po co? A dlaczego?

Bo go #!$%@? stać i miał ochotę to kupić. Śmiejecie się Wykopki z Januszy, codziennie memy z małpami, ale to tam wasze mordy powinny być z podpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz