Wpis z mikrobloga

@kuba1992wwa śmiechem, te zbloatowane addonami g---o za pół roku będzie mulić jak niewyspane dziecko z downem, ludzie którzy hejtuja androida to właśnie Ci kretyni którzy kupują jakieś flagowce od Samsunga za 3-5k a potem płaczą zamiast kupić coś od Android one i przez 2+ lata cieszyć się zajebiście szybkim systemem z aktualizacjami w dniu ich wydania za 1/3 ceny xD

Echhh CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIĘ DO ZABAWY
  • Odpowiedz
śmiechem, te zbloatowane addonami g---o za pół roku będzie mulić jak niewyspane dziecko z downem, ludzie którzy hejtuja androida to właśnie Ci kretyni którzy kupują jakieś flagowce od Samsunga za 3-5k a potem płaczą zamiast kupić coś od Android one i przez 2+ lata cieszyć się zajebiście szybkim systemem z aktualizacjami w dniu ich wydania za 1/3 ceny xD

Echhh CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIĘ DO ZABAWY


@potetosoup: Kupiłem sobie nowego Samsung Note 4 w grudniu 2014. Zbliża się właśnie 3 rok jak go używam, w międzyczasie Samsung:
- dał mi wszystkie update'y od Android 4.4.4 do 6.0.1
- wypuszczał mniej więcej co miesiąc-dwa aktualizacje; w zeszłym miesiącu
  • Odpowiedz
  • 6
@potetosoup c---a prawda, S6 miałem 2 lata, S8 mam pół roku, obydwa działają idealnie, jak po wyjęciu z pudełka

S6 dałem mamie i nie narzeka, dalej działa zajebiście
  • Odpowiedz
upiłem sobie nowego Samsung Note 4 w grudniu 2014. Zbliża się właśnie 3 rok jak go używam, w międzyczasie Samsung:

- dał mi wszystkie update'y od Android 4.4.4 do 6.0.1


@przesympatyczny_pan: W jakim sensie to oznacza "wszystkie"? 7 za pasem, 8 tuż za rogiem, a aktualizacja 6.0.1. do Note 3 miała miejsce 1,5 roku temu. Masz telefon 3 lata, a po 1,5 roku użytkowania dostałeś ostatni update, więc przekonujesz chyba
Tarec - > upiłem sobie nowego Samsung Note 4 w grudniu 2014. Zbliża się właśnie 3 rok...

źródło: comment_exRjvD5HFsJnmryTsZpcVi6dogkDQaCI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michallukawski: dodatkowo, plecy się palcują ale pozytywne jest to.że dobrze się kleją do ręki i telefon nie jest taki śliski jak siódemka no i jest piekielnie szybki
  • Odpowiedz