Wpis z mikrobloga

@takasytucja: ostatnią część o Chyłce - Oskarżenie.
Jeśli o mnie chodzi to Chyłka i Oryński są warci polecenia. Dawno się tak nie zaczytywałam :)
Forsta zaczęłam, ale że Oskarżenie wyszło w trakcie to uznałam, że są rzeczy ważne i ważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takasytucja: dopiero połknęłam wszystkie tomy o Chyłce i Oryńskim - tak się spotkałam pierwszy raz z Mrozem więc niewiele więcej mam do powiedzenia, ale serdecznie Ci polecam tę serię.
Zaczęłam Forsta i dopiero się rozkręca. Słyszałam od kilku osób, że Behawiorysta to konieczność.
Sięgnij zatem po Kasację - a jeśli Ci się nie spodoba ta seria - zerknij tutaj może akurat coś wpadnie Ci w oko
https://zaczytanywksiazkach.wordpress.com/2017/10/29/remigiusz-mroz-jak-czytac/
@takasytucja: @w_ciul Mróz jest w mojej opinii tragiczny. Czytam głównie kryminały i to nie zawsze jakieś b. dobre, ale to przez co przechodziłem próbując przeczytać jakąkolwiek powieść z Frostem to był dramat. Chyba nikt nie stworzył gorszego bohatera niż Frost. Płytki, bez charakteru, miałki i bardzo, ale to bardzo denerwujący (hehe beniz into bagina :-DDDD - tym jednym zdaniem można opisać generalnie jego kwestie podczas rozmów z/o kobietach ( ͡°
@takasytucja: Dla mnie były to po prostu zbyt niedojrzałe książki, ale ciężko się dziwić, skoro Mróz średnio pisze 5 rocznie;) Nie chciałem Cię zniechęcić, spróbuj, może akurat Ci się spodobają. :)