Wpis z mikrobloga

@rooger City, Chelsea, Tottenham, trochę za nimi ManU i Liverpool, no i Arsenal coś tam kopie trochę lepiej niż Legia.

W międzyczasie w Hiszpanii Real bez formy, Barca gra średnio chociaż nie źle (widać braki w zespole po odejściu Neymara), Atletico też zabrakło paliwa i Griezzman tak nie czaruje.

Imo Włochy wyprzedziły Hiszpanię poziomem w tym sezonie, mocna Roma, Lazio, Juve.
Hiszpania się cofnęła strasznie


@Dzolejro: liga w której są 3-5 zespołów, a reszta to konkretne pionki do ogrywania. Real, Barca, Atletico podczas normalnego sezonu (teraz to nie wiem co #!$%@?ą) to jak grają z zespołami spoza pierwszej piątki to cisną wyniki po 5-0 z każdym, więc nic dziwnego że mają siłę na Lige majstrów jak trzecim składem #!$%@?ą w spotkaniach ligowych xD
W PL jednak walka jest bardziej zażarta, zarówno w
@Dzolejro:

Imo Włochy wyprzedziły Hiszpanię poziomem w tym sezonie, mocna Roma, Lazio, Juve.

No bez jaj, piszesz wyżej, że Barcelona przeciętna, a w bezpośrednim spotkaniu Juventus dostał w czajnik gorzej niż Real wczoraj. Juventus w grupie bilans bramek 5-5, Barcelona 7-1, więc chyba komu innemu idzie tutaj przeciętnie.

Lazio szukam w grupach LM i w ogóle nie mogę znaleźć. Na tej zasadzie mogę napisać, że Valencia też jest super mocna, bo
@marek-kalka patrząc na całokształt gry i formę zawodników a nie tylko występy w LM (w jakim składzie grało Juve z Barcą?) raz na dwa tygodnie to się te drużyny różnie prezentują. Jak pisali wyżej Hiszpania to liga gdzie 70% drużyn to jakieś ogórki. Lazio gra w PE i to dość dobrze, może w następnym sezonie zrobi coś w LM. To nie tak że Włochy stały się mega mocne bo tego nie napisałem,
@Dzolejro: To Juventus powinien wystawić lepszy skład, a jak nie mógł to dla mnie żadne wytłumaczenie, trzeba było wzmocnić ławkę. Dostali w tyłek i tyle, a kolejne mecze i męczenie buły ze Sportingiem pokazały, że grają raczej kiepsko, może u siebie z Barcelona pokażą lepszy futbol, ale na ten moment wszystkie wyniki świadczą o tym, ze Barcelona jest zespołem dużo mocniejszym. Sorry, ale Twoja retoryka to ''Juventus, czy Napoli dają dupy,
Real przynajmniej sklepał Borussię na ich terenie,


@marek-kalka: pamiętam jak Lewy wsadził im 4 bramki, ile wtedy przegrali?

Sorry, ale Twoja retoryka to ''Juventus, czy Napoli dają dupy, bo akurat w środku tygodnia co dwa tygodnie jak gra LM mają zjazd formy'', ''Atletico i Real dają dupy, bo są słabe''


@marek-kalka: okej, czyli Szachtar Donieck > Napoli bo są wyżej w tabeli grupowej LM? Nie jestem pewny czy to tak
@Hadzi: No ja wiem, bo przecież ktoś tak stwierdził kiedyś (że to co napisałem to argument z dupy) i teraz wszyscy przeciwnicy PL się opierają na tym, nie podając żadnych kontrargumentów. A prawda jest taka, że jak się porównuje PL z Ligue 1 albo BBVA to w tej pierwszej widać zaciętą walkę każdej drużyny z każdą, a w pozostałych klepanie ogórków przez lidera. Czym się ma zmęczyć Barcelona albo Real jak