Wpis z mikrobloga

@Dzolejro: lol, który z zawodników Juventusu jest odpowiednikiem Messiego, któryś z tych co nie grali?
Bo zaczynasz fantazjować, że tam nie zagrało pół składu z największymi gwiazdami włącznie, a ja pamiętam i Dybalę i Higuaina i kilku innych. Urazy to część futbolu, w Barcelonie na ten moment kontuzjowany jest Dembele, Iniesta, Roberto, Rafinha i Andre Gomes. Miło, ze przytaczasz Suareza, bo facet jest totalnie bez formy i też ma jakieś poważne problemy zdrowotne (kolano).

Ja nie piszę kto jest lepszy i gorszy, tylko analizuję na chłodno wyniki z tego sezonu, tylko z tego sezonu bo wcześniej nie ma sensu, Hiszpanie wymiatali, nie ma polemiki. Z tym, że robię to ze wszystkimi, a nie odrzucam tam gdzie mi pasuje. Też nie jestem pewien czy Roma>Atletico, bo to tylko turniej.

Juve ma tylko 3 pkt mniej niż Barca bo z
  • Odpowiedz
@Mave: to dlatego, że wszystkie drużyny z czołówki PL przez ostatnie lata były takie słabe a nie dlatego, że cała liga była taka mocna. Te argumenty można użyć równie dobrze do gadania, że najlepsza na świecie to jest ekstraklasa bo każdy może wygra z każdym. Liga Europy była regularnie zdobywana przez Sevillę, która była w lidze 3-5 maks. Bardzo dobrze radził sobie w pucharach Villareal, Valencia czy Athletic Bilbao jak
  • Odpowiedz