Wpis z mikrobloga

Borze, ale mi #!$%@? wstyd... oglądam sobie vlogerke (gardze trochę w duchu sobą)
Coś tam pitoli, ale mój totalnie już spolonizowany umysł wyłapał, że to Ukrainka.... wchodzę na komentarze a tak #!$%@? sruuu
UPA Bandera i oddaj, co twe dziady namordowali i po #!$%@? przyjeżdżała na naszo polska ziemia.... #!$%@? jak gardze tym polskim zawszonym brunatnym patriotyzmem podszytym hasłami o bogu honorze i husarii worku gówna z jego równie #!$%@?ętymi piewcami, którzy dzwigają te odchody na barkach... i jeszcze dosrają do tego wora.

Idzie taki polak z tym workiem gówna staje na granicy a tam #!$%@? niemiec sobie idze
I polak drze jape
Co #!$%@? niemiec... 39 #!$%@?!!!!!!!!!1111111oneone
Dej mnie prace!

Jasne #!$%@? że generalizuje i że to % i że szklauje, ale #!$%@? ile można.

Na rodzinnych obiadak wysł#!$%@?, jakim to nad #!$%@? jest wujek Andrzej, bo #!$%@? Niemców dyma na socjal... i dwa auta ma dobry człowiek.

Za to ta #!$%@? Bożenka co ma tylko 2 dzieci to jeszcze ma czelność #!$%@? do mopsu chodzić smomsiadom się i tak przelewa
I widze jak im na plecach te wory gówna rosną....

#!$%@? nie taguje
  • 29
@HonyszkeKojok: Na twoje nieszczęście jeszcze żyją ludzie którzy te krzywdy pamiętają albo znają je z opowiadań rodziców. Mam rozumieć że gdyby twój ojciec jako jedyny przeżył z rodziny poćwiartowanej na Wołyniu to byś teraz nie widział nic złego w działaniu Ukrainy?
@MrocznaKapibara: pytanie ile z tych komentarzy jest napisanych przez Polaków a ile przez ruskich troli. Tez mnie to niemiłosiernie wkurza, zreszta wystarczy spojrzeć na główna wykopu. Nie ma dnia, żeby nie było czegoś negatywnego o Ukraińcach. Dla mnie to co robią Ruskie w internecie to majstersztyk propagandy. Starają się skłócić wszystkie kraje postsowieckie i jak na razie chyba im to wychodzi. Kropla drąży skale a ten temat podłapują pożyteczni idioci narodowcy,
@koniarek: nie tylko postsowieckie. Zobacz ile propagandy przeciwko UE jest. Ruskie serwisy typu wolnosc24 hurtowo produkują fake newsy przeciwko państwom zachodnim. Dowiesz się tam, że w Danii powstanie burdel dla zoofilii, Niemcy są na skraju upadku itp.
@MrocznaKapibara: pytanie ile z tych komentarzy jest napisanych przez Polaków a ile przez ruskich troli. Tez mnie to niemiłosiernie wkurza, zreszta wystarczy spojrzeć na główna wykopu. Nie ma dnia, żeby nie było czegoś negatywnego o Ukraińcach. Dla mnie to co robią Ruskie w internecie to majstersztyk propagandy. Starają się skłócić wszystkie kraje postsowieckie i jak na razie chyba im to wychodzi. Kropla drąży skale a ten temat podłapują pożyteczni idioci narodowcy,
@ediz4: Dlaczego na moje nieszczęście?

Moi dziadkowie przeżyli dość dotkliwie niemiecką okupację a następnie radzieckie "wyzwolenie", i co z tego? Mój pradziadek przeżył zabór pruski, podobnie jak i jego ojciec, a jego pradziadek przeżył potop szwedzki. Tak ma pewnie większość Polaków, w kraju który odrodził się 99 lat temu posiadanie w rodzinie ludzi dotkniętych wojną to nie jest nic nadzwyczajnego tylko co z tego wynika? Mam mieć pretensje o to, że
prawidłowa reakcja na banderowca. To z tobą jest coś nie tak.


@RozowaZielonka: to tak jakbyś pojechała na zachód i cię od faszystów wyzywali, "pieprzona onrowska gnida", tak jak u nich, tak i u nas, każdy obywatel to skrajny psychoprawak