Wpis z mikrobloga

podchodził do nastolatków (i dorosłych też) i pytał czy może im #!$%@?ć lodzika, podobno #!$%@?ł tych lodów tysiące
jeśli odmawiali to odchodził (podobnie jak w przypadku tego #!$%@? który go teraz oskarża)
to jest serio coś złego? ja bym się czuł zaszczycony że kevin mi #!$%@? laske mimo że 100% hetero tutaj, a na reddicie piszą o nim jakby był jakimś #!$%@? hannibalem lecterem z bonusem w postaci #!$%@? niemowląt- coś jest #!$%@? mocno nie tak z dzisiejszym światem
#kevinspacey #houseofcards
JulioIglesiasSexualPredator - podchodził do nastolatków (i dorosłych też) i pytał czy...

źródło: comment_3EhX6p4k4GoXuy8BPxYfTtLGfVpxdPMF.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@wylacze_na_amen: weź się gościu po pierwsze otrząśnij a po drugie odpowiedz sobie na pytanie czy za przytulenie 14letniego chłopaka można zostać okrzykniętym pedofilem w mediach i zrównanym z typami którzy jebią niemowlęta na śmierć- a są takie przypadki i jest ich niemało, albo z takim trynkiewiczem który walił dzieci a potem je zabijał
jesteś z tym ok? sumienie ci pozwala zrównać takie sprawy?
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: amerykański system prawa jest inny i to nawet nie na poziomie całego państwa tylko poszczególnych stanów. I prawna definicja 14-latka to może być właśnie dziecko a nie nieletni już nie mówiąc o typowo medycznym podejściu do zagadnienia gdzie rozwój fizyczny jest mocno indywidualny. Co nie zmienia tego iż składanie jakiś propozycji seksualnych komuś tak młodemu jest dosyć kiepskim pomysłem.
  • Odpowiedz