Wpis z mikrobloga

Dlaczego spalenie kukły Zyda to przestępstwo na tle nienawisci a juz wieszanie podobizny Karola Wojtyły to zwykła obraza uczuć religijnych(zresztą ta ustawa powinna byc usunięta, totalny relikt)?
Jesli tamten gosc został skazany na 9 miesięcy sztumu( ale chyba mu zmienili wyrok) to na tej samej zasadzie sądzeni powinni byc aktorzy Klątwy
#neuropa #4konserwy
L.....s - Dlaczego spalenie kukły Zyda to przestępstwo na tle nienawisci a juz wiesza...

źródło: comment_6RXReRVbykPYj35V4pUuPaTagywloCMs.jpg

Pobierz
  • 41
@Lord6Infamous: Bo taki jest światowy trend, że żydzi to carskie jaja z którymi trzeba się obchodzić przez rękawiczkę a katolikom można pluć na ryj bez konsekwencji. I to właśnie brak owych konsekwencji do tego doprowadził. Gdyby katolicy mieli swoją "Anti Defamation League" i trzepali na tym taki hajs jak cały biznes holocaustowy to podział sił by wyglądał inaczej.
@Lord6Infamous: Hamouma i jego klasyczny popis ignorancji.

1. Jak sam zauważyłeś są to dwa różne czyny kwalifikowane różnymi przepisami. Pierwszy to tzw. przestępstwo nienawiści, a drugi obraza uczuć religijnych. Nie zastanowiłeś się nigdy dlaczego tamtych nigdy nie sądzono? Ponieważ nigdy nie zostały spełnione przesłanki tego przestępstwa. Pomnik papieża nie jest przedmiotem kultu, więc nie mogli być skazani ani nawet ścigani.

2. Poza tym różne są okoliczności tych czynów. Facet na środku
@ZaplutyKarzelReakcji:
Aktorzy w teatrze sfinansowanym przez podatnikow wyprawili sztuke za pieniądze podatnikow na ktorej wzywają do nienawisci wieszając postac Karola Wojtyły, to jest zachęta dla #!$%@? aby to samo robili z katolikami, a juz ta dziewczyna ktora oswiadczyła ze jej nie pozwalają na zbiorke na morderstwo Kaczynskiego to nie wiem czemu jej na badania nie wzięli

Albo #!$%@?. Odpowiedz mi na pytanie, czy gdybym taki performers z Zydem wykonał w teatrze
@Lord6Infamous: to już tylko i wyłącznie twoje opinie. Ja ci pokazałem, że z prawnego punktu widzenia nie ma powodu, żeby kogokolwiek ścigać za wieszanie pomników w teatrze w ramach spektaklu

Odpowiedz mi na pytanie, czy gdybym taki performers z Zydem wykonał w teatrze a potem przebrał się w tradycyjny zydowski stroj i udawał strzelanie z kałacha

Z prawnego punktu widzenia trzeba byłoby ocenić co miało miejsce na scenie. Czy byłby to
@ZaplutyKarzelReakcji:
Żabko...po prostu naposz żeś zwykły antyklerykał i dopuszczasz tylko walenie w jedną strone bębna.
Bo albo sie bawimy na całego albo robimy wyjątki, a bo miejsce inne, a bo dookoła stały Sebki, a bo pogoda była inna, a bo sie nie cieszył itp itd
@ZaplutyKarzelReakcji:
Misiu...ale to jest tylko Twoja interpretacja. Tamten spektakl to był jeden wielki seans nienawisci wymierzony w Karola Wojtyłe, najpierw go wieszali a potem jedna idiotka mu robiła loda, wystarczy ze na widowni byłby jakis chory psychicznie człowiek i doszedłby do wniosku ze nalezy sie rozprawic z katolikami
Albo przyjmiemy ze nic sie nie stało w obu przypadkach albo na sali sądowej powinien sie znalezc i gosc od kukły i tamci
@ZaplutyKarzelReakcji:
według tego co pisze wyborcza http://wyborcza.pl/7,75410,20745881,jak-wbawarii-bez-denazyfikacji.html to była tematyka związana z problemem homoseksualisty zyjącego na wsi wsród nietolerancyjnych wiesniakow więc scena ze strzelania miała jak mniemam ukazac do czego prowadzi homofobia? tak? o to chodziło? bo w takim wypadku ten przykład nijak sie nie ma do wieszania Karola Wojtyły oraz robienia mu loda. Tzn w sumie mogloby sie zgadzac gdyby aktorzy Klątwy chcieli ukazac do czego prowadzi nienawisc, w tym