Wpis z mikrobloga

Dlaczego spalenie kukły Zyda to przestępstwo na tle nienawisci a juz wieszanie podobizny Karola Wojtyły to zwykła obraza uczuć religijnych(zresztą ta ustawa powinna byc usunięta, totalny relikt)?
Jesli tamten gosc został skazany na 9 miesięcy sztumu( ale chyba mu zmienili wyrok) to na tej samej zasadzie sądzeni powinni byc aktorzy Klątwy
#neuropa #4konserwy
Pobierz L.....s - Dlaczego spalenie kukły Zyda to przestępstwo na tle nienawisci a juz wiesza...
źródło: comment_6RXReRVbykPYj35V4pUuPaTagywloCMs.jpg
  • 41
@ZaplutyKarzelReakcji: wyciąganie antagonizmów polsko-ukraińskich, sugerowany antysemityzm i pochwalanie szkalowania symboli polskiej religii i tożsamości narodowej. Ruska swołocz. Dywan z Carem Putinem masz na ścianie w swojej piwnicy w St Petersburgu? Bo jak na polskiego trolla jesteś za tępy
@ZaplutyKarzelReakcji: a co ma do tego Ukraina? Niech sobie robią co chcą. Czczenie bandery to dla mnie cos znacznie gorszego niz palenie jakiejs kukły
Zresztą gdyby wystawić identyczną sztuke, 1 do 1 tylko zmienic postac z Papieża na np Bartoszewskiego to wyborcza z newsweekiem pierwsze by pisały o odrodzeniu sie brunatnej fali oraz popisie nienawisci
Bo taki jest światowy trend, że żydzi to carskie jaja z którymi trzeba się obchodzić przez rękawiczkę


@furia_narasta: Przypomnij sobie kiedy to ostatnio katolicy zrobili w Polsce pogrom żydom, a kiedy żydzi, pogrom katolikom.
@ZaplutyKarzelReakcji:
Cytując śp Pawła Zarzecznego "na gówno mowi sie gówno". Są ludzie, ktorzy dla podbudowania swojego ego i pokazania swojego "smaku artystycznego" będą sie wpatrywac nawet w kawałek deski aby dostrzec głębie. I są ludzie, ktorzy obserwując jak ktos w publicznym teatrze robi loda Papieżowi po prostu wyjdą

Albo oswiec mnie. Jakaż to symbolika jest związana z wieszaniem postaci Karola Wojtyły? Co ci aktorzy chcieli nam, głupiej tłuszczy ukazać?
Dlaczego spalenie kukły Zyda to przestępstwo na tle nienawisci a juz wieszanie podobizny Karola Wojtyły to zwykła obraza uczuć religijnych(zresztą ta ustawa powinna byc usunięta, totalny relikt)?


@Lord6Infamous: Wiesz, że w teatrze sztuki są robione na niby? Tam aktorzy odgrywają fikcyjne role i jak ktoś kogoś zabije, to nie naprawdę, tylko tak udają.
@ZaplutyKarzelReakcji mówisz o tej z opem? Obrazasz mnie, sugerując ten sam poziom. Chodzi mi o odpowiedź do pierwszego twojego komentarza. Pomnik papieża jest przedmiotem kultu od 2011 roku. Poza tym używasz sformułowania na środku rynku, publicznie, jakby teatr nie był miejscem publicznym.
Aktorzy w teatrze sfinansowanym przez podatnikow wyprawili sztuke za pieniądze podatnikow na ktorej wzywają do nienawisci wieszając postac Karola Wojtyły, to jest zachęta dla #!$%@? aby to samo robili z katolikami, a juz ta dziewczyna ktora oswiadczyła ze jej nie pozwalają na zbiorke na morderstwo Kaczynskiego to nie wiem czemu jej na badania nie wzięli

Tamten spektakl to był jeden wielki seans nienawisci wymierzony w Karola Wojtyłe, najpierw go wieszali a potem
@Andreth:
No czesc, co tam? Byłas w kosciele sie wyciszyć? I tutaj sie akurat zgadzamy, znacznie powazniejszy jest atak wymierzony w daną osobe niż kukłe symbolizującą w tym wypadku Zyda.
Pelikanizm mi wytknęlas bezpodstawnie wczoraj chociaz jak byk podałem link do filmu gdzie straz miejska ordynarnie gasi emerytom znicze.
"Nie mam pojecia jaka jest tresc sztuki" , no to wytlumacz mi tą głębie, jaki był cel tej sztuki. Co autor miał
I tutaj sie akurat zgadzamy, znacznie powazniejszy jest atak wymierzony w daną osobe niż kukłe symbolizującą w tym wypadku Zyda.


@Lord6Infamous: W daną osobę, czyli figurę nieżyjącego papieża?