Wpis z mikrobloga

Mireczki, o c--j chodzi z ta fifa?! Tak ta gra mnie w-----a od jakiegoś tygodnia, że zastanawiam sie czy jej nie sprzedać bo szkoda mi swoich nerwów... Nie wiele brakowało mi do awansu do 3 ligi i wtedy to sie zaczęło. Zacząłem przegrywać wszystko co sie da... I finalnie przed chwilą spadłem do 7 ligi :'). Warto nadmienić, że nie było sezonu w którym bym sie utrzymał a co dopiero awansował. Poskutkowało to kilkoma rozerwanymi pudełkami z mojego biurka i malutkimi dziurkami w scianie :D. Powiedzcie mi o co tu chodzi bo ja już jestem bezradny. Czy to możliwe żebym z dnia na dzień całkowicie przestał potrafić grać w tą grę?
#fut
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TruskawkaNaTorcie: Nigdy tak nie miałem. Już na prawdę mam tak zszargane nerwy, że najchętniej bym połamał tych typów z drugiej strony monitora. Mimo, że nie bardzo sie nadaje bo nie dawno miałem operacje :D
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie: miałem taki przypadek, typ miał nick coś typu Maroo2006, 2006 na 100%. Mikro nie wyłączone bo dzieciak nie ogarnia głos pasował dla 10-11 latka lub do kastrata... Co z tego meczu wyszło, baty od Mareczka...
  • Odpowiedz