Wpis z mikrobloga

Wydawnictwo MAG poinformowało o planach wydawniczych na początek roku 2018. Z tych ciekawszych zapowiedzi, to w serii Artefakty ukaże się dylogia Endymiona (Dan Simmons), opowiadania z świata Trylogii Ciągu (Gibbson William) i powieść Epoka Diamentu (a.k.a Diamentowy wiek) Neal'a Stephensona. Poza tym nowy Gaiman, trochę innych Artefaktów i Uczty wyobraźni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki #dansimmons #hyperion #fantasty #fantastyka #sciencefiction
  • 15
@LeCoulte: Kwestia gustu. Mi się podobają, chociaż mogliby popracować nad obrazkami. Najbardziej ubolewam nad brakiem wznowień książek Neal'a Stephensona z Trylogii Barokowej i Peanatemy. Mają najlepsze tytuły, ale są okropnie rzadkie. :/
@haussbrandt: A nie wiem. Jeszcze Słów Światłości nie przeczytałem, więc za bardzo się nie interesowałem. Coś tam o tym mówili, że na początku. Może w tej notce tego nie podali, bo nie są jeszcze pewni albo wszystko już jest pewne i nie widzą sensu w informowaniu o tym po raz kolejny.
@DSS96: Trochę śmieszne. Jakiś czas temu twierdzili, że

Sanderson będzie w 2 tomach. Jeden ukaże się w listopadzie. Drugi w styczniu.


Współczuję wszystkim, którzy będą musieli czekać na drugą część aż do kwietnia. Co tydzień czytam kolejne wypuszczane przez wydawnictwo Tor rozdziały i co tydzień czuję niedosyt, ale wiem, że już za dwa tygodnie będę mógł zamknąć się w domu i przeczytać całość.