Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chcecie wiedziec jakie jest najlepsze lekarstwo na zlamane serce, gdy zostawila cie laska, bo nie chciala z toba wyjechac na rok do innego kraju (oferta nie do odrzucenia w firmie), i znalazla sobie nowego faceta doslownie kilka tyg po twoim wyjezdzie?

To ten moment gdy po kilku miesiacach calkowitego braku kontaktu i wewnetrznego przezywania co mogles zrobic inaczej, po raz pierwszy widziasz jej zdjecia na fejsie, gdzie jest jasne ze przestala o siebie dbac tak jak gdy byla z toba, utuczyly sie jej uda, cera niezadbana, ubrana bylejako, a jej nowego faceta nie da sie okresic inaczej niz "cipeusz". Szczegolnie jezeli w tym samym czasie ty popchnales do przodu swoja kariere, zwiedziles kawalek swiata i zrobil sie z ciebie byk po pol roku regularnej silowni i diety napedzanej "ja jej jeszcze pokaze co stracila". Feels good man ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pijcie ze mna kompot mirki bo sie wlasnie wyleczylem z polrocznego zlamanego serca :)

#zwiazki #feelsgoodman #chwalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 25
@goomowy_qrchuck Typowy śmieć z gówno korpo xD Oni mają tak #!$%@? ego, że można by pracę doktorską napisać na temat urojeń ego xD

Koleś został wysłany jako robol na rok gdzieś, aby kucować i myśli, że podbił świat XD Nic nie osiągnąłeś , nie rozwinąłeś się i nikogo to nie obchodzi tylko tak ci się wydaje. Plus pół roku na siłowni to też mały wyczyn xD To tak jakby się chwalić, że
OP: @frytex2: Mnie stracila gdy sie wystraszyla wyjazdu na inny kontynent na rok, a jego znalazla sobie jak juz bylo po wszystkim. I wychodzi na to, ze zdecydowanie zamienila mnie na gorszy model :) A ja jak glupi pol roku przezywalem ze na pewno jest z jakims supermanem

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Limonene}