Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam szanowne grono

Anonimowo piszę bo... nie wiem w sumie, to chyba rzecz, o której się mówi lub powinno. Wiele na mirko pisze się o #przegryw, wiele pisze się o #wygryw. Mówi się, że trzeba bzikać i być takim szarmanckim donżłanem, no i wiele mówi się o tym, że nie wolno siedzieć w piwnicy a zakola to już wuj xD koniec xD Jestem w przedziale #normik chyba. Tak to nazywacie? Taki średniak całe życie, taki kuwa pindol xD Typ, który jest spoko, jest dość oczytany ale jest taki no wuj wie jaki. Człowiek bez barwy, przeźroczysty. Szary to za duże określenie na takiego człowieka. Tyle słowem wstępu, wskakujemy do mojej krainy #!$%@? i jedziemy z przykładami na mnie samym.

Mam ćwiartkę (no ten, wiek gdzie się już powinno ogarniać swoje podwórko dosłownie i w przenośni), jestem wysokim blondynem, który śmiało mógłby uchodzić za norda z korzeniami, genetyczny pan, postrach murzynów i wiking ss (#heheszki), zbudowany jestem raczej dobrze, nie ćwiczę ale jestem dość postawnym facetem. No uwielbiam czytać, kocham literki w tych kartkach poklejonych w kupę. Jaram się czytaniem. Czytam podręczniki, które przerabiacie na polibudzie, czytam poezję (Baudelaire, ty chory #!$%@? kocham ponad życie twoje smutne rzeczy), jaram się masą książek. Uwielbiam jeździć na techenko, kocham rapy na żywo, jak mam blisko festiwal jazzowy to łądniej ubrany a nie jak jakiś dyskotekowy hero i chłonę dźwięki ale i nie pogardzę mgłą, burzumem i bathorym codziennie. Wyglądam jak normik, spodnie, często dzogery (ta, stritłer mocno) i czarny tshirt plus bluza rozpinana z kapturem lub koszula, włosy ss, ogolony zawsze i pachnący. Mam piękną dziewczynę, serio jest śliczna. Nie mówię tak, bo nie bzikałem a ona jest gruba i tylko ona się politowała. Moja dziewczyna jest świetnie wykształcona, jest wysoka bo ma 175 wzrostu (ja mam 196 no i setka siedzi), buzia jak aniołek. Pracuję, umiem dużo rzeczy i jest w sumie ok! :D Spoko co? Koleś, który się nie żali, nie ma kompleksów i nawet ogarnia i może być spoko. A taki wał XDDD Przejdźmy do kolejnego etapu w kolejnym akapicie.

Wszystko co wyżej napisałem jest prawdą i uważam, że to naaajgooorsze co może być. Czemu? A bo temu, że uważam się za śreeednieeegoo. To najgorsze uczucie na świecie. Pamiętacie tego mema? - Ile pan ma lat? - Między 35 a 5 xD To właśnie tak to wygląda, jestem śreeedni w chuuuuj. Wiem, że stać mnie na więcej ale nie robię nic. Wiem, że jak nic nie robię to jest #!$%@? i będę się żalił jak #!$%@? kumplowi. Umiem mówić po angielsku i niemiecku. Śreeedniooo. Średnio jeżdżę autem, średnio mam mocną głowię i średnio skończyłem szkołę bo odpuściłem studia bo nie chciało mi się. Nawet wszystko średnio robię. Średnio sprzątam i gotuję i średnio spoko też jestem. To tak złe uczucie jak wiesz, że możesz osiągnąć sukces w jakiejś dziedzinie i zostać na przykład Małyszem gotowania no ale #!$%@?, nie zostaniesz bo będziesz małyszem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie mówio! Anon weź rusz dupę, fajny facet z Ciebie!! To ruszę dupę na tydzień ziomyyy! A po tygodniu dalej cwelżyciowymodeon. No słabo, słabo... Niby się nie żalę, bo jak to piszę to prosto ze spotkania ze znajomymi jestem i mam świetny humor, no taki spoko... czyli no.. średni. Ale spoko! No ale trochę żalę się. Cóż, taki los paradoksu na nogach. Tak tylko chciałem wam to napisać bo czasem lubię sobie napisać coś takiego. Czasem ktoś coś napisze ciekawego lub się odezwie i pogada. Czasem, ktoś napisze śmieszny komentarz i dostanie plusy a później zwali kuca na morde swoją do tych plusów. No beka ogólnie : D Wiem, że muszę się ruszyć do przodu mirki i mirabelki ale mi się nie chce. No dobra.. chce mi się, pragnę tego, #!$%@? marzę o tym jak o czarnym mustangu 67 (jest taki? Bo wiesz... średnio się znam na autach ; P) czy coś. Ale kurcze... nie umiem, nie wiem jak to zrobić. To chyba znaczy, że brak mi motywacji. #bywanocoz <3 Tym się usprawiedliwiam. Jestem najgorszy (ʘʘ)

Życzę Tobie miłego wieczoru. Mi lżej a Ty albo będziesz tu dyskutować albo napiszesz śmieszny komentarz : )

#wygryw #przegryw #heheszki #normik #normiki #zalesie #gorzkiezale #takaprawda #psychologia (trochę, ciekaw jestem w sumie zdania tych od tagu)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam szanowne grono 

Anonimowo ...

źródło: comment_1b0osyUqH8M0rV7DuF3K16Qo87do2HU4.jpg

Pobierz

Czy bycie średniakiem jest najgorsze? Gorsze niż Przegryw czy wygryw?

  • Tak średnio! 18.6% (22)
  • Tak 5.1% (6)
  • Nie 11.9% (14)
  • Lepsze niż przegrywem 50.8% (60)
  • Gorsze niż wygrywem 7.6% (9)
  • Gorsze niż przegrywem 3.4% (4)
  • Lepsze niż wygrywem 2.5% (3)

Oddanych głosów: 118

  • 5