Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze dziewczyny połykają wiecie co po zrobieniu loda? Moja nie chce tego robić i są przez to spiny między nami( ͡° ʖ̯ ͡°). I kto waszym zdaniem w tym sporze ma rację?
Ogólnie oboje mamy 28 lat, jesteśmy krótko bo 3 miesiące, właściwie cały czas poznajemy, po dwóch miesiącach poszliśmy do łóżka. Ciężko opisać to słowami, ale dziewczyna petarda. Jestesmy idealnie dopasowani pod względem charakterów w łóżku. Wszystko jest pięknie ale... dziewczyna nie chce połykać mojej spermy. Po zrobieniu loda, wypłuwa to co ma w buzi do chusteczki higienicznej. Ona mówi, ze zawsze ja to obrzydzało. Raz niechcący, na prawdę niechcący, skończyłem szybciej w jej ustach i tak się stało, że o mało co się nie porzygała, dosłownie tak ją cofnęło, że myślałem, ze zaraz zwymiotuje. Wszystkie moje poprezdnie partnerki nie miały z tym problemu.
Postanowiłem, ze po prostu z nią o tym porozmawiam. Więc powiedziałem, ze po prostu boli mnie to, ze nie chce połykać bo to przecież część mnie i czuję się, że nie robiąc tego nie akceptuje mnie całego, poza tym skoro lubi np. seks analny itp to dlaczego ma problem z tym połykaniem? Czuje, że nie dba o moje potrzeby a te połykanie jest dla mnie ważne.
Na co ona odpowiedziała, że w takim razie dlaczego ja nie potafię uszanować jej potzreby nie połykania? Dlaczego nie potrafię zaakcepotowac tego, ze ona po prostu nie lubi tego robić? Powiedziała, ze to że ona połyka czy nie to wcale nie oznacza ze ona mnie akceptuje czy coś w tym stylu. Poza tym, to że ona lubi seks analny i inne ostrzejsze zabawy to wcale nie oznacza, ze będzie tez lubić połykać.
W każdym razie nie doszliśmy do porozumienia. Mam dać spokój i odpuścić czy rozmiwać z niż dalej?

#seks #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 128
@AnonimoweMirkoWyznania: jezu, co za problem. Jakby ona zaproponowała ci coś, czego nie lubisz to też mialaby prawo się burzyć, bo nie dbasz o jej potrzeby? A drugie primo, chyba żeś się chlopie za duzo naoglądał filmów, by mieć o taką pierdołę pretensje mimo, że seks jest udany. Spróbuj ją zmuszać (choćby dogadywaniem) to szybko się z tobą pożegna. To działa w obie strony.
@InsaneMaiden

a Ty radzisz zakończyć związek, bo ona zamiast połknąć, to wypluwa...


I psuje najlepszy moment za każdym razem, bo po pierwszym skurczu już się zastanawia gdzie to wypluć. Lubię jak kobiety wypowiadają się na temat męskich doznań.