Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze dziewczyny połykają wiecie co po zrobieniu loda? Moja nie chce tego robić i są przez to spiny między nami( ͡° ʖ̯ ͡°). I kto waszym zdaniem w tym sporze ma rację?
Ogólnie oboje mamy 28 lat, jesteśmy krótko bo 3 miesiące, właściwie cały czas poznajemy, po dwóch miesiącach poszliśmy do łóżka. Ciężko opisać to słowami, ale dziewczyna petarda. Jestesmy idealnie dopasowani pod względem charakterów w łóżku. Wszystko jest pięknie ale... dziewczyna nie chce połykać mojej spermy. Po zrobieniu loda, wypłuwa to co ma w buzi do chusteczki higienicznej. Ona mówi, ze zawsze ja to obrzydzało. Raz niechcący, na prawdę niechcący, skończyłem szybciej w jej ustach i tak się stało, że o mało co się nie porzygała, dosłownie tak ją cofnęło, że myślałem, ze zaraz zwymiotuje. Wszystkie moje poprezdnie partnerki nie miały z tym problemu.
Postanowiłem, ze po prostu z nią o tym porozmawiam. Więc powiedziałem, ze po prostu boli mnie to, ze nie chce połykać bo to przecież część mnie i czuję się, że nie robiąc tego nie akceptuje mnie całego, poza tym skoro lubi np. seks analny itp to dlaczego ma problem z tym połykaniem? Czuje, że nie dba o moje potrzeby a te połykanie jest dla mnie ważne.
Na co ona odpowiedziała, że w takim razie dlaczego ja nie potafię uszanować jej potzreby nie połykania? Dlaczego nie potrafię zaakcepotowac tego, ze ona po prostu nie lubi tego robić? Powiedziała, ze to że ona połyka czy nie to wcale nie oznacza ze ona mnie akceptuje czy coś w tym stylu. Poza tym, to że ona lubi seks analny i inne ostrzejsze zabawy to wcale nie oznacza, ze będzie tez lubić połykać.
W każdym razie nie doszliśmy do porozumienia. Mam dać spokój i odpuścić czy rozmiwać z niż dalej?

#seks #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 128
@Aedem: Za późno kotku, zdążyłem odpisać zanim usunąłeś ze wstydu swój beznadziejny komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba było przez anonimowe mikro wyznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w życiu nie porównałabym śliny do spermy


@InsaneMaiden:

Dlaczego nie? Jedno i drugie płyn ustrojowy. Jedno i drugie niesie pewne ryzyko zarażenia chorobą, ale jeśli się ufa osobie to można konsumować. Jedno i drugie jest konsumowane w czasie stosunku seksualnego i jest to normą w społeczeństwach cywilizacji zachodniej. Moje osobiste doświadczenia to potwierdzają - większość dziewczyn to lubi bądź robi żeby sprawić drugiej osobie przyjemność.
jedna z nich nie ma paskudnej konsystencji.


@Aedem: Tylko która? Dla jednej osoby będzie to ślina, dla innej nasienie. Jedni lubią budyń, inni wolą kisiel.
¯\_(ツ)_/¯

Nie znam żadnej dziewczyny/chłopaka, który by uważał, że jest ona w jakiś sposób dobra.


To współczuję dotychczasowych partnerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale też znaczy że nie masz dużego doświadczenia.

Nie ma do tego z tego żadnej przyjemności dla żadnej z
chchmiel - > jedna z nich nie ma paskudnej konsystencji.

@Aedem: Tylko która? Dla ...

źródło: comment_KwrvnTIsV4MOZNo2jyyWawcBXdMGCZ2f.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wpada koleś w kominiarce do banku ze spluwą i drze się:
-Na glebę k$!@a wszyscy! To jest napad! Co się gapisz? Ryj do gleby!
Podchodzi do babeczki do okienka:
- Dawaj hajs!
- Ale proszę pana! Tu nie ma pieniędzy!
- Jak to nie ma pieniędzy, to jest bank! Że niby co jest za tym sejfem?
- To jest bank spermy.
- Otwieraj ten sejf!
Babka otwiera i rzeczywiście, po