Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze dziewczyny połykają wiecie co po zrobieniu loda? Moja nie chce tego robić i są przez to spiny między nami( ͡° ʖ̯ ͡°). I kto waszym zdaniem w tym sporze ma rację?
Ogólnie oboje mamy 28 lat, jesteśmy krótko bo 3 miesiące, właściwie cały czas poznajemy, po dwóch miesiącach poszliśmy do łóżka. Ciężko opisać to słowami, ale dziewczyna petarda. Jestesmy idealnie dopasowani pod względem charakterów w łóżku. Wszystko jest pięknie ale... dziewczyna nie chce połykać mojej spermy. Po zrobieniu loda, wypłuwa to co ma w buzi do chusteczki higienicznej. Ona mówi, ze zawsze ja to obrzydzało. Raz niechcący, na prawdę niechcący, skończyłem szybciej w jej ustach i tak się stało, że o mało co się nie porzygała, dosłownie tak ją cofnęło, że myślałem, ze zaraz zwymiotuje. Wszystkie moje poprezdnie partnerki nie miały z tym problemu.
Postanowiłem, ze po prostu z nią o tym porozmawiam. Więc powiedziałem, ze po prostu boli mnie to, ze nie chce połykać bo to przecież część mnie i czuję się, że nie robiąc tego nie akceptuje mnie całego, poza tym skoro lubi np. seks analny itp to dlaczego ma problem z tym połykaniem? Czuje, że nie dba o moje potrzeby a te połykanie jest dla mnie ważne.
Na co ona odpowiedziała, że w takim razie dlaczego ja nie potafię uszanować jej potzreby nie połykania? Dlaczego nie potrafię zaakcepotowac tego, ze ona po prostu nie lubi tego robić? Powiedziała, ze to że ona połyka czy nie to wcale nie oznacza ze ona mnie akceptuje czy coś w tym stylu. Poza tym, to że ona lubi seks analny i inne ostrzejsze zabawy to wcale nie oznacza, ze będzie tez lubić połykać.
W każdym razie nie doszliśmy do porozumienia. Mam dać spokój i odpuścić czy rozmiwać z niż dalej?

#seks #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 128
  • Odpowiedz
@Asterling: no dla mnie dość tanim trikiem jest takie pseudo-wywyższanie się że HEHE MAM TO W DUPIE, WCALE NIE ROZUMIEM O CO CHODZI, JESTEM LEPSZY, PATRZCIE NA MNIE!!!! nawet zakładając, że op to zarzutka i #!$%@?ąc od słuszności żądań opa; a jako że mam dobre intencje to nie chcę zakładać że coś takiego robisz, w tej sytuacji jedynym logicznym wyjściem jest że albo jesteś fałszywym niebieskim albo transem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest bait.

XD

Jak kończysz w ustach, to jak dla mnie jeden UJ co potem zrobi z tym co w nich się znajdzie xD

Kiedyś młoda z którą się spotykałem docisnalem mocno i połknęła. Od tego momentu połykała zawsze xD bo stwierdziła, że tak jest wygodniej, bo niewiadomo co ma zrobić podczas finału że sperma, a tak połknie i po problemie - w taki sposób się przekonała. XD
  • Odpowiedz