Wpis z mikrobloga

Czesto normictwo i rozowe paski staraja sie przekonac stulejarzy, ze w sumie to oni wiedza lepiej i zaczynaja dawac gowno rady, i pisac gowno madrosci. Tutaj skomentuje kwintesencje gowno madrosci normictwa i rozowych.

Zaczne od czesto powtarzanego przez normictwo zwrotu ,,wyjdz do ludzi''. Nie wiem co normictwo ma na mysli, ale jako, ze normictwo stanowi sciek intelektualny, ktory niezbyt potrafi myslec to stawiam, ze ma na mysli, zeby np. wyjsc ze znajomymi do kina. Cala ich gowno rada jest juz z zalozenia zbedna, bo normik nie wpadl na to, ze stulej nie ma zadnych, doslownie zadnych znajomych. Caly misterny plan normika poszedl w #!$%@?. Normik sie wowczas oburza i zaczyna atakowac stuleja albo wyzywac od trolli. Jest niewolnikiem naprawde malutkiego rozumu, do tego rozumu w ksztalcie bardzo jebiacej sraki, to czego sie po nim spodziewac?

Druga zlota mysla normictwa jest znalezienie pasji. Kazdy z nas ma jakas pasje, cos co sprawia mu przyjemnosc, cos na czym sie zna. Normictwu bynajmniej nie chodzi o tak szeroka denicje hobby. Normictwo ma na mysli modne gowno aktywnosci, ktore sami uprawiaja, zeby sie pokazac jaki to oni sa cool. Przykladem bedzie jakis #!$%@? windsurfing czy inna wspinaczka gorska. Ten plankton intelektualny naprawde nie jest w stanie zrozumiec, ze film czy gry rowniez moga byc pasja. Dla przykladu sam moglbym wskazac dla duzej ilosci filmow czy gier inspiracje, z ktorych czerpali tworcy. Mam olbrzymia wiedze z tego zakresu, i stanowi to moja pasje. Ale ta intelektualna sraka zwana normictwem w zyciu tego nie zrozumie. Bo pasja musi byc modna, i trzzeba ja uprawiac z ludzmi. #!$%@?, ze wspinaczka gorska czy inne gowno w ogole mnie nie interesuje, #!$%@?, ze wrecz mnie meczy.

Kolejna zlota mysla normictwa i rozowych paskow jest to, zeby skupic sie na sobie, a nie rozowym etc. Jak zawsze scierwo intelektualne z ilorazem inteligencji szympansa stosuje analogie do swojego #!$%@?, sztampowego scierwo normicikiego zycia, i tepak mysli, ze jak on rok byl sam po rozstaniu to jest to samo co ktos kto jest np. 30 lat sam, przez cale #!$%@? zycie tfwnogf. Syty glodnego nie zrozumie, ale tepy normik w zyciu na to nie wpadnie. Bedzie staral sie udowodnic, ze mozna normalnie zyc bez rozowego.

Kolejna madrosc dotyczy seksu. Normictwo czesto wypomina stulejarzom, ze ci patrza na rozowe jak na mieso, ze chca tylko ruchac etc. I znowu #!$%@? gowno intelektualne nie zrozumie jak to jest byc stulejem. Beda jeszcze przekonywac, ze pozne prawictwo w ogole w niczym nie szkodzi. #!$%@?, ze psychiatrzy mowia, ze pozne prawictwo zle oddzialowuje na sfere emocjonalna, de facto ja wyniszczajac, ale oczywiscie tepawy normik po socjologii, pracujacy w korpo, ktorego sensem zycia jest wyjscie ze znajomymi na gowno zabawy, a jego majestat to karta z debetem i karta multisport wie lepiej od psychiatrow.

Z autopsji moge powiedziec, ze dopiero pojscie na dziwki zmienilo moje spostrzeganie na rozowe, i obudzilo potrzebe zwiazku. Ale normik bedzie twierdzil, ze seks jest w ogole niepotrzebny. Za to sie strasznie oburzy jak sie dowie, ze ktos poszedl na dziwki. #!$%@?, ze sami seksuolodzy mowia, ze jak sie jest poznym prawikiem to moze to pomoc. Normik w koncu pajacowal przed rozowym, robil z siebie szmate bez godnosci, zeby zaruchac i jak to tak, ze ktos rucha bez robienia z siebie szmaty? #!$%@? pies ogrodnika bedzie pluc jadem i zolcia. Rozowe podobnei bo odbiera im sie wtedy monopol na seks.

To czesc gowno madrosci, ktore mi przychodza na mysl. Piszcie inne gowno madrosci normictwa.
#tfwnogf #stulejacontent #przegryw
  • 79
@wyjde_z_przegrywu ja tą końcówkę widzę bardziej jak motzny ból dupy bo musisz płacić za seks, nie sądzisz?
Piszesz że pójście na dziwki obudziło w Tobie potrzebę związku.W jaki sposób? No i to chyba Ci nie pomogło mimo tego co mówią psycholodzy.
No a poza tym to trochę może masz racji.
@wyjde_z_przegrywu: Dobre streszczenie rozumowania tych małpiszonów. Ale nie ma co wymagać głębszego myślenia i analizy od ludzi robiących całe życie tego co narzuca większość społeczeństwa z IQ 90. Nie potrafią dokładnie przeanalizować tego co mówią, nie rozumieją ciągu przyczynowo-skutkowego. Nie bez powodu w większości przypadków im człowiek ma bardziej bujne życie towarzyskie (normik) tym bardziej ma zawężone myślenie. Jak ma być inaczej jeśli czas wolny spędza się na baunsowaniu na parkiecie
@Dabel: dokladnie, mu sie wydaje, ze tak caly swiat funkcjonuje, i jak ktos tego nie robi to musi byc trollem. Po prostu taka sraka, ze nic tylko to spuscic w klozecie...
@qwertty321: bo bedac starym prawikiem zalezy Ci tylko na ruchaniu, normik tego nie zrozumie, bo jak ruchasz od 16 lv to ruchanie jest juz dla Ciebie rzecza zwyczajna.
@wyjde_z_przegrywu

@qwertty321: nie umiesz czytac? obecnie na zwiazku


niestety, ale nie będziesz w żadnym związku. Nie życzę ci tego. Nawet jak jakaś kobieta się tobą zainteresuje, w co wątpie, to bedziesz z nią rok-dwa lata i cie zostawi. A jak już to zrobi to twoje zycie zamieni sie w piekło, bo włączy ci sie syndrom osoby porzuconej. Nigdy się z tym nie pogodzisz, a wszystkie twoje kompleksy dostaną perka x2 i