Wpis z mikrobloga

Ostatnio poznalem dziewczyne, tylko jest jeden problem ma dziecko z poprzedniego malzenstwa, czy ktos z tu obecnych wchodzil w taki zwiazek?

Stulejarzy i mizogonow prosze o nie udzielanie sie.

Pozdrawiam

#zwiazki #rozowepaski
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gokuhan990: ogólnie to c-----y temat
pakujesz czas i pieniądze w obcego guwniaka a i tak ci powie s--------j
no chyba że jest perspektywa aby z kobitą mieć nowego guwniaka
  • Odpowiedz
@gokuhan990: osobiście mój ojciec odszedł jak miałem 6lat, do dzisiaj go nie toleruje i zerwałem kontakt totalnie, ale szanowałem partnera mojej mamy, lecz niestety nie ułożyło im się. Jeżeli dziewczyna jest 100% legit to w sumie nie widzę problemu. Tylko musisz się adoptować do tego, że wpakujesz się w obowiązki związanie z dziećmi.
  • Odpowiedz
nie wiem czy mogę się akurat wypowiadać bo dziecko mojej partnerki jest bardzo rozwydrzone i problematyczne i to rzutuje na wiele spraw. akceptuje mnie ale czasem mi już brak cierpliwości. staram się z całych sił pomagać w wychowaniu ale bywa naprawdę ciężko.wiele razy słyszałem że "przecież nie jesteś moim tatą". ale kocham je i żyjemy razem. być może dziecko Twojej partnerki jest inne więc tak jak pisałem - nie wiem czy mogę
  • Odpowiedz
@gokuhan990: Nie wiem czy Cię zbesztać za chińską bajkę w awatarze, czy za bycie C U C K I E M

Miejże Ty swoją godność i jeżeli masz do wyboru pamiątkę po dynamicznym hehe łobuzie i bycie samemu, to rozważ tę drugą opcję.

Może i Kapitan Knaga zapewni samotnym matkom z Naszych podatków jakieś życie, ale niech nie mają na to pozwolenia od mężczyz beta- tych którzy ciągną nadal cywilizację
  • Odpowiedz