Wpis z mikrobloga

Czołem Kochani!

Ci, którzy mnie śledzą od dłuższego czasu wiedzą, że miałem okres, w którym otarłem się o niejedzenie mięsa i bycie krzyżowo wysportowanym. Jako że historia mojej rezygnacji ze studiów prawniczych do dziś jest bardzo poczytna i inspirująca dla wielu osób, postanowiliśmy dostosować ją do realiów filmowych, by także widzowie kanału mieli okazję ją poznać. A że jesień jest porą wybitnie sprzyjającą refleksji, to i nie dziwi, że wspomniany film pojawił się na kanale właśnie dziś ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ze względu na jego charakter, który stara się łączyć merytorykę z odpowiednią dozą internetowej rozrywki, postanowiłem wrzucić go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/3990637/czy-warto-studiowac-prawo/

Ale bez Waszego wsparcia i zaangażowania nie da rady niczego zdziałać.

Tradycyjnie zatem pozwolę sobie zawołać w tym miejscu moich zaufanych braci i siostry z zaproszeniem do wsparcia dzieła wykopywania: @Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @owocliczi @MrTofu @zafrasowany @kocham_jeze @CygaroZWasem @bedebordo @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia

Jak i wystosować odezwę do wszystkich mirków dobrej woli, którym spodobał się ów materiał, z prośbą o wsparcie dzieła wykopywania i wyciągania ze studiów prawniczych tych, którzy są tam z przymusu, a nie w wyniku świadomej decyzji.

By nie zaśmiecać tagów związanych z modą męską postanowiłem stworzyć nowy: #uszatetresci

Wszystkich zainteresowanych tematem lifestylu z naukowym zacięciem zapraszam do zaobserwowania.

Tradycyjnie dziękuję za wszelkie wsparcie, opinie i komentarze!
Pozdrawiam niedzielnie,
Wasz Uszaty

#studbazaproblems #studentprawa #zainteresowania #rozrywka
UszatyBloger - Czołem Kochani!

Ci, którzy mnie śledzą od dłuższego czasu wiedzą, ż...
  • 2
@UszatyBloger Przyjemnie sie oglada, gryza mnie tylko momenty kiedy konczysz wypowiedz w wysokiej tonacji i jest przejscie do kolejnej sceny ktora rozpoczynasz spokojnym tonem. Mimo to odnosze wrazenie ze o tym wiesz i probojesz to kontrolowac :)
@UszatyBloger: Film całkiem ciekawy, a część treści można śmiało rozszerzyć na każdy kierunek studiów. Lepiej odpuścić po 2 semestrach i stracić rok niż skończyć po 5 i mieć tytuł oraz 5 lat w plecy.

btw. Jak wrażenia po piątkowym koncercie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)