Wpis z mikrobloga

Paczka z gównem 5 - Fontanna Szczęścia - King of the Diamond

major nareszcie potwierdził historię o fontannie i skradzionych majtasach

komenty z jutuba:

Nie wiem, kto chciałby osrane gacie jakiegoś menela, co się kąpie akurat w fontannie.

Suchodolski nie wiem czy użył więcej jak 30 różnych słów do złożenia swojej wypowiedzi. Jaki ten język polski łatwy.

Suchodolski to wirtuoz wypowiedzi przy użyciu wąsko zakrojonych środków.

Niebiesko żółte.... Hahahaha

Zsiadło mleko i popuściło XD ha ha ha całe te XD

Fontanna z dupy (na rzadko!) po twarożku i zsiadłym mleku.

On te slipki zostawil, bo byly konkretnie zasrane.

Bajki Ojciec opowiadasz, kto by ci tam chciał zasrane slipy kraść w dodatku dwie młode laski? Po pijaku się zesrał i zgubił gdzieś w krzokach i z gołym żądłem przyszedł na Szkolną.

Panowie! Nie oszukujmy się: facet w kwiecie wieku opowiada jak się posrał. Pochylcie głowę nad jego odwagą i brawurą.

Jedno male pytanko: czy znalazlyby sie takie desperatki, ktore moglyby #!$%@? zasrane majtki Wojtka? Nurtuje mnie to pytanie.

Właśnie, może tu jest trzecie dno. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, jak dziewczyny w parku zabierają brudną bieliznę Majora. Za to taka wizja idealnie pasuje do jego fantazji. Poczekajmy kilka miesięcy, może Pan Wojtek nagra jeszcze jedną ciekawą wypowiedź w tej sprawie.

Miałam szefową - super dziewczyna. Kiedys opowiadała jak z koleżankami ekshibicjoniscie wywalily ciuchy do Wisły. W okresie nastoletnim to mogła byc fajna zabawa... wyobraźcie sobie nastolatki, ktore widza pijaka bez gaci w fontannie. I kijem mu te gacie kradną i ze śmiechem dają dyla... możliwa sytuacja?

Mnie się wydaje, że ta wersja powyżej jest prawdziwa. Młódki mogły podiwanić te gacie dla jaj, pewnie miały niezły zaskok jak zobaczyły, co w nich jest :D

#kononowicz
#suchodolski
#polskiyoutube