Wpis z mikrobloga

Hey, hey ^^ dzień dobry wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tydzień zbliża się ku końcowi, I na dobry humor na cały dzień,

tost inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepszy efekt jest gdy się dociśnie brzegi i dopiero wtedy w jajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynajmniej w moim wypadku, ale ja lubię napawać do robroci do środka :D
#sniadanie
Pobierz v.....k - Hey, hey ^^ dzień dobry wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że śniadanie to najważnie...
źródło: comment_wwClEFU9PW7fYws0d6Q7gdx7ueO3SV8l.jpg
  • 58
@panparowkazbiedronki
@vanda_el

Pani Vando, zanim się pisze to trzeba sprawdzić.

http://mobile.fatsecret.pl/Diary.aspx?pa=fjrd&rid=4266937

Poza tym nie każdy na śniadanie wcina sałatkę ze szpinakiem, chudym kozim serem i suszonymi pomidorkami.

Jem co lubię, sprawdzam co kupuje i co je moja rodzina, to że na zdjęciu jest mortadela to czysty przypadek, nie sądziłem że ktoś się do tego przyczepi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Troszkę zrozumienia,
A tłusta wiewiórka na poprawę nastroju :)
Pobierz v.....k - @panparowkazbiedronki 
@vanda_el

Pani Vando, zanim się pisze to trzeba spr...
źródło: comment_NrN5hP7aTHwfkMFGwpuBNYlNbAULTC4R.jpg
@v1lk: chyba źle to interpretujesz. Poprawnym wnioskiem jest żeby jeść zbilansowane posiłki w regularnych odstępach czasu. Jak ci pasuje makro to co za różnica czy na kolację zjesz 200, 600 czy 800 kcal? Tutaj jest to podkreślone:

Zapamiętałam jadłospis jednej z dziewczyn, było mniej więcej tak: na śniadanie jakiś mały jogurt i jabłko, potem długa przerwa (chyba z 5h było) potem talerz zupy na obiad i na kolację 2 wafle ryżowe
@Marmite kto ma czas jest regularnie w zbilansowane posiłki? Może ktoś ma taką pracę, ja nie, żyje jak mogę I korzystam z tego co mi dano.
Dietę mam taką która pozwala zachować dobra sylwetkę a i w też dobrze wyglądam, mimo opini na temat jedzenia które tu wrzuciłem.

No ale każdy rozumuje według siebie i swojego myślenia. Nic nie narzucam, nie podoba się nie trzeba robić ( ͡° ͜ʖ ͡
@v1lk przecież piszą, że jest to w 100% mięso, a że z fabryki, co jest użyte przy jego produkcji to inna sprawa. Nigdy nie powiem, że jest super, że zdrowe albo, że McDonald ma dobry wpływ na środowisko naturalne. Ale na miły Bóg, to po stokroć lepszy wybór niż mortadela. Dobrego dnia życzę :)
''Śniadanie zjedz jak król, obiadem podziel się z

przyjacielem, a kolacje oddaj wrogowi''

Oraz dietetyk, lekarz


@v1lk: żaden dietetyk i lekarz Ci tak nie powie, bo to jest po prostu debilne. Zjada się pięć zrównoważonych posiłków w ciągu dnia, a już na pewno nie rezygnuje z kolacji.
@jamnig czytaj kolego co piszą inni, może unikniesz sytuacji gdy stwierdzasz to samo, co twój poprzednik.


@v1lk: skoro nie ja jeden stwierdziłem, że jesteś idiotą to coś w tym musi być. Usuń konto zielonko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jamnig Panie kolego, kilka osób było zbyt leniwych by znaleźć wytłumaczenie tego przysłowia. Tak jest poprawnie.

A co do idioty, może nie będę się do tego odnosił bo nie warto, masz Pan krówke, możecie pogadać na "poziomie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do bycia ogórkiem, co to zmienia?
To tylko forum, a to tylko kolor, najlepszym przykładem jesteś właśnie Ty.

Mimo większej kadencji, pleciesz bzdury, wyzywasz, obrażasz
Pobierz v.....k - @jamnig Panie kolego, kilka osób było zbyt leniwych by znaleźć wytłumaczeni...
źródło: comment_Q0dp5IZJbpyBmnvOIN7Qo6Whjm0SdzHl.jpg