Wpis z mikrobloga

Hey, hey ^^ dzień dobry wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tydzień zbliża się ku końcowi, I na dobry humor na cały dzień,

tost inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepszy efekt jest gdy się dociśnie brzegi i dopiero wtedy w jajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przynajmniej w moim wypadku, ale ja lubię napawać do robroci do środka :D
#sniadanie
Pobierz v.....k - Hey, hey ^^ dzień dobry wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że śniadanie to najważnie...
źródło: comment_wwClEFU9PW7fYws0d6Q7gdx7ueO3SV8l.jpg
  • 58
@TypowyRobert to tylko pokazówka, chyba każdy w domu ma lepsze składniki prawda? Poza tym... Co kto komu broni, mnie tam wsio kto co da na to, zależy co ktoś może jeść i co lubi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie, McDonald nigdy nie będzie zdrowszy. Już gruz z piachem ma więcej właściwości odżywczych niż papierowe mięso i bułki z McDonalda :)
Smaczne? Tak, zdrowe? Nigdy w życiu

Dla
@Rachey zajebiste, aż mi ślina pociekła, zwłaszcza że na pauze mam kanapkę z serem :/ a teraz to bym zjadł takie cudo ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno wypróbuje jak najszybciej ((oo))
@v1lk: Polecam- jedno z moich ulubionych śniadań jak mam trochę czasu, żeby je przygotować, da się też na niedużej ilości oleju, żeby nie było aż tak ciężkie. Polecam też np. odrobinę octu balsamicznego do sosu, posiekane drobno pomidory suszone do środka, można papryką wędzoną sypnąć przy wersji z salami i inne dodatki wrzucić.
I wołam @anenya - dzięki za przepis na lata :v
@v1lk

I nie, McDonald nigdy nie będzie zdrowszy. Już gruz z piachem ma więcej właściwości odżywczych niż papierowe mięso i bułki z McDonalda :)

Nawet jeśli papierowe to nadal mięso, nie mortadela. Nie demonizuj. A pan z filmu z tego co kojarzę to przy jedzeniu tylko syfu nie wlewał w siebie jeszcze coli do porzygu, żeby "jeść tak jak amerykanie"?
@van-der-staas coś tam pił, ale nie wszystko. Dodatkowo nie odmawiał gdy zapytali czy zestaw ma być powiększony ^^

Zaciekawił mnie temat McDonald I mortadela.

http://www.niam.pl/en/ots/5578-mortadela_codzienna

http://stayfly.pl/2015/02/czy-w-hamburgerach-z-mcdonalds-jest-mieso/

Jakoś oba do mnie nie przemawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@panparowkazbiedronki można użyć piekarnika jeżeli jest bez jajka, żeby się tylko nie rozlazło, a tak to każdy sprzęt dobry :)