Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 215
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cieplutka: Wpis dobrze pokazuje jak srodowisko kuje nasz charakter. Ktos kto ma stabilna sytuacje finansowa nie spojrzy na wrzuty pieniezne bo tego nie potrzebuje. Nie mowie ze kazdy biedak to dupodajek ale szanse zapewne rosna gdy ktos szasta kasa. A tak na marginesie jaki cel mial wpis Twoim zdaniem?
  • Odpowiedz
@Cieplutka: A ty szukałaś miłości czy fajnego bolca na jedną noc? Bo chyba sama się pogubiłaś w swojej logice. P.s s--s w wannie i pod prysznicem jest super, kwestia gustu i techniki
  • Odpowiedz
@Cieplutka: Traktuje cię "jak dziwkę", bo typ zapłaci za apartamenty i szampany 600 zł. A za darmo to już byłoby OK XDDDD
Nadal z losowym, nieznajomym kolesiem poznanym przez internet. Dla mnie bez różnicy i tak podpisze na tobie 'tu byłem' magicznym długopisem.
Ogólnie 4/10 bo odpisałem i takie akcje mają miejsce. A laski "myślą", że nie są płatnymi dziwkami, bo oddają się za free ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Tu spotkaly sie dwie grupy ludzi. Przykro patrzec jak czesc osob, uważa że takie zachowanie to nic innego jak swojego rodzaju dojrzałość i świadomość wlasnej seksualności, jej potrzeb, zupełnie tak jak gdyby człowiek skladał sie jedynie z cielesnosci. Osoba zachowujaca zdrowe relacje spoleczne, bez problemow emocjonalnych, teoretycznie decydujac sie na znajomość opartą wyłącznie na seksie nie przeszła by przez to bez konsekwencji, w postaci konfliktow wewnetrznych, ponieważ to nic innego jak oderwanie
  • Odpowiedz