Wpis z mikrobloga

Mam zapytanie do wszystkich różowych i niebieskich, którzy są lub byli w #zwiazek . Ogólnie to chodzi o to, że ze mnie jest przegryw jeżeli chodzi o związki damsko-męskie ale chciałbym to zmienić. Dużo razy jak mijałem jakąś fajną różową to myślałem sobie o tym żeby zagadać, jednak niestety zawsze stawało na tym, że nie wiedziałem jak zacząć, nie wspominając o tym jakue tematy wykorzystać.
Jak w Waszym przypadku wyglądał początek takiej konwersacji? No i co robić jak nie mam z współkonwersatorem wspólnych zainteresowań, a temat pogody przewinął się już 3 razy? Jakich tematów się chwytać?
#zwiazki #rozowepaski #relacje #przegryw #podrywajzwykopem
  • 8
@SpacePotato: chyba bym uciekła jakbym się dowiedziała, że ktokolwiek planuje sobie rozmowę ze mną wcześniej. Tego się nie da zaplanować. Różowe to wbrew pozorom też ludzie i rozmawia się z nami tak samo, jak z męskimi przedstawicielami gatunku, z którymi masz wspólny temat do rozmowy: hobby, praca, szkoła, plany.
@blunch No dobra, tylko teraz tak: w jaki sposób się dowiedzieć jakie ma zainteresowania? Wydaje mi się, że temat zainteresowań powinien wyjść naturalnie w trakcie rozmowy. Początek rozmowy typu "Cześć, jestem >insert name here<. Czym się interesujesz?" wydaje mi się być zbyt sztucznym, mechanicznym. Jak więc rozpoczać? Zwykłe przedstawienie się? Jakiś tekst na podryw? Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi...
@kasiknocheinmal: Zdaję sobie sprawę, że planowanie improwizowanej rozmowy zakrawa o szaleństwo, jednak wydaje już trochę zdesperowany jestem jak sobie uświadamiam, że nie potrafię nawet zwykłej rozmowy z różowymi prowadzić.
Co do obcych osób to nie chodziło mi typowo, że zaczepiać losowe osoby. Tylko wiesz, zdarzają się sytuacje, gdzie właśnie powiedzmy jadę autobusem, czy siedzę na uczelni i widzę jak przechodzi jakaś ładna różowa, że aż chciało by się zagadać.

@aardwolf: