Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie #!$%@??

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polskich serialach i telenowelach. Weźmy takie gówno jak rodzinka.pl - w którym domu ludzi się tak zachowują, a dzieci to takie #!$%@? dymaminy? Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

Wy tam w tej Warszawie naprawdę tak żyjecie?

#zalesiesie #gorzkierzale #heheheszki
Lake_Titikaka - Wiecie co mnie #!$%@?? 

Zobrazowanie polskiej rodziny w tych polsk...

źródło: comment_X0uR5snf0LpR0wxFjyZCBLiHhbAzYltq.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: Ten serial tworzy iluzję, ma sprawić by ludzie pragnęli takiego życia i kupowali produkty w nim zawarte jak np. duzy telewizor, zamawiali zarcie do domu, brali kkredyt na samochód czy dom itp. Ten serial to jedna wielka reklama zycia
  • Odpowiedz
Przecież już więcej prawdy jest w memach z nosaczami i próbami położenia spać #!$%@? ojca.

u mnie był ojciec co chodził w przepierdzianych cottonoworldach po powrocie z roboty a skarpety mu śmierdziały jak okoliczne wysypisko.

@Lake_Titikaka: Rozwalileś system. Z tych tekstów śmiałem się dobre 10 minut.
Tak, są rodziny co tak żyją. Chodzą w butach, bo są na planie filmowym i tak to już jakoś jest.
Serial powstał w celu
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: Najgorszy aspekt tego serialu to fakt że matka niby super zabiegana na ważnym stanowisku a w domu ma czas na wszystko i w interakcjach z dziećmi jej iloraz inteligencji spada do osoby która miała problem skończyć podstawówkę.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: nie #!$%@? głupot człowieku, Komisarz Alex czy Ojciec Mateusz to też są wykupione licencje i co - mają zatrudniać austriackich i włoskich aktorów jak w oryginale, bo Sandomierz nie jest miastem zbrodni, a polska policja wcale nie ma genialnego psa rozwiązującego zagadki kryminalne?
  • Odpowiedz
@GM2L: no jak to co? BOGATOŚĆ nie pasuje. dupka boli, że serial jest o bogatych i szczęśliwych, a u nich w domu nie tak to wyglądało. u mnie zresztą też, ale przecież nie będę hejtował serialu, który nie kreuje się na odzwierciedlenie "polskiego domu", ba, który nawet nie jest polski, za obraz jaki kreuje.
@Prokurator1990: oho, widzę mamy inteligenta pokroju "lepiej siostrę mieć w burdelu niż brata za
  • Odpowiedz
@InspektorDupa:
Aaa no to nie zauważyłem tej bogatości, która aż tak kłuje w oczy.
Raczej dla mnie to taka zwykła rodzina, w której oboje rodziców pracuje w normalnej pracy, a nie jako budowlaniec i kasjerka w biedro.

Zwykły dom + jakieś tam wcale nie najdroższe auto z salonu.

Wydaje mi się, że serial fajnie pokazuje życie szcześliwej rodziny, w której nie ma patologii i nie brakuje kasy na podstawowe potrzeby.
  • Odpowiedz
@GM2L: zdecydowana większość dzisiejszej Polski to właśnie rodziny, gdzie ojciec budowlaniec, a mama kasjerka w biedro i niektórym mniej zaradnym #!$%@? z tego powodu, ot wyjaśnienie fenomenu jechania na ten serial.
  • Odpowiedz